Muži v černém 3: Fotky ze 60. let

Muži v černém 3: Fotky ze 60. let | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Will Smith učí nováčka Joshe Brolina. AKTUALIZACE: Nový plakát

AKTUALIZOVÁNO: A ještě jedna dopolední aktualizace (tou první byl videoblog k nové Bondovce Skyfall). Na twitteru se objevil k Mužům v černém 3 nový plakát se Smithem, Jonesem i Brolinem. Pronto zařazujeme do galerie.

Zatímco ostatní komiksové filmy se předhánějí ve zveřejňování nových a nových videí (Avengers, The Amazing Spider-Man, Ghost Rider 2), Muži v černém 3 nás zásobí pouze obrázky. Kdysi dávno vyšel trailer a od té doby už jen horko těžko vyškrabáváme jednotlivé fotky. Tímhle tempem Sony pošramocenou pověst filmu do premiéry příliš vyžehlit nestihne. Nejnovější snímky každopádně pochází z magazínu Empire a všechny tři jsou ze šedesátých let, kde, jak můžeme číst na popiskách, se role obrátí, podobně jako se to částečně stalo ve druhém filmu: Z agenta J bude zkušený pardál a z agenta K zelenáčské ucho. Což s sebou trochu komedie jistě přinese, ale na to, aby nás Muži v černém 3 vyloženě chytli za pačesy, je to pořád zatraceně málo.

Galerie: 4

Muži v černém 3: Fotky ze 60. let | Fandíme filmu Muži v černém 3: Fotky ze 60. let | Fandíme filmu Muži v černém 3: Fotky ze 60. let | Fandíme filmu Muži v černém 3: Fotky ze 60. let | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest