La La Land: Režisér Whiplashe natočil muzikál - Trailer

La La Land: Režisér Whiplashe natočil muzikál - Trailer | Fandíme filmu
Muzikálová romance v klasickém duchu nabízí snový vizuál a podmanivou ústřední dvojici - Ryana Goslinga a Emmu Stone.

Návrat do zlatých časů velké lásky, jejíž třpyt se dotýká nekonečného moře jasně zářících hvězd na velké noční obloze. Stýskalo se vám po časech, kdy filmovému plátnu vládla Zlatá éra Hollywoodu? Kouzelné kostýmy, dojemné milostné příběhy, elegantní taneční čísla a lidské sny, které jsou hodny následování.

“City of stars, are you shining just for me? City of stars, there’s so much I can’t see,” zpívá Ryan Gosling. “Is this the start of something wonderful and new – or one more dream that I cannot make true.”

Zpět v čase nás vezme skvělý teaser na očekávaný muzikál Damiena Chazella (Whiplash), La La Land, který rozzáří svou světovou premiérou zahajovací filmovou noc na festivalu v Benátkách 31.8. Navzdory tomu, že se teaser obejde beze slov a je doprovázen pouze písničkou z úst Ryan Goslinga „City of Stars“, už nyní můžeme být svědky doslova hmatatelné chemie mezi ústřední dvojicí, která dokáže rozzářit obrazovku už jen svou přítomností. Příběh dvou romantických duší – Sebastiana, sebevědomého pianisty a Mii, nadějné, ale osamělé herečky, kteří se snaží prorazit ve městě andělů, dorazí do českých kin 19.1. 2017, u našich slovenských čtenářů o něco dříve, a to už 29.12. 2016.

La La Land

16.12.2016 | USA
Komedie, Drama, Muzikál
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest