Inferno trailer: Památky, záhady, Hanks - však to znáte

Inferno trailer: Památky, záhady, Hanks - však to znáte | Fandíme filmu
Columbia Pictures
Za všechno mohou Templáři, Zednáři nebo možná taky Tom Hanks. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Do playlistu jsme přidali také mezinárodní trailer s českými titulky, který jde ještě víc k jádru věci. Soustředí se na apokalyptické výjevy, jednoznačně ukazuje, v jaké posloupnosti se bude odvíjet Langdonův příběh.

Původní novinka: Nový trailer na očekávanou adaptaci románu Dana Browna na nás vykoukl nečekaně z éteru. Skoro je škoda, že jej studio nepředznamenalo nějakou virální hříčkou, v tomhle případě by se nějaké to hledání stop přímo nabízelo. Ale k samotné upoutávce. V té je Inferno vykreslené přesně tak, jak bychom to čekali. Robert Langdon (Tom Hanks) s pohlednou mladou parťačkou (Felicity Jones) prolézají staré komnaty krásných evropských měst, nacházejí stopy a občas jim u toho jde o krk. Opět se budou interpretovat historie a kultura a vypjatá hudba a vylekané pohledy nás mají přesvědčit o tom, že je skutečně v sázce mnoho. V komentářích dejte vědět, jestli to je jen můj dojem, nebo jestli se vám také zdá, že upoutávka klasické prostředky mysteriózních thrillerů ždíme až moc a působí tak místy až skoro sebeparodicky.

V nejnovějším příběhu se Langdon probudí v italské nemocnici s amnézií a za pomoci doktorky Brooks se snaží paměť získat zpátky. Přitom se proplétá labyrinty florentských, benátských a istanbulských uliček a snaží se zastavit šílence, který chce vypustit globální mor. Jediným vodítkem je mu Inferno, úvodní část Dantovy Božské komedie. V hlavních rolích hrají Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster a Irrfan Khan. Podle předlohy Dana Browna napsal scénář David Koepp, režíroval Ron Howard. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 13.10. 2016.

Inferno

28.10.2016 | USA, Maďarsko
Thriller, Mysteriózní
Info o filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest