Tohle je náš svět: Viggo Mortensen odvede rodinu do lesů

Tohle je náš svět: Viggo Mortensen odvede rodinu do lesů | Fandíme filmu
Nakoukněte do života lidí, kteří žijí mimo civilizaci. Je to idylka nebo týrání nezletilých potomků? Koukněte na hořkosladký trailer.

Byli byste ochotni opustit civilizaci a žít jen v lesích? Dnešní společnost ztrácí kontakt s přírodou, a tak o tom někteří lidé uvažují. Viggo Mortensen hraje jednoho z nich, a aby se do toho obul pořádně, vydá se do lesů natrvalo. Se svou ženou a šesti dětmi zde vytvoří svět podle svých představ.

Trailer ukazuje, že se ve filmu Tohle je náš svět (Captain Fantastic) můžeme těšit i na humor pramenící ze setkání rozdílných světů. Přesto se film prezentuje jako drama a je jasné, že realita nakonec dohoní každého. Hudební podklad je emotivní a postavy věrohodné. Viggo Mortensen se zdá být ve svém plnovousu plně ponořen do role a jeho děti jsou pestrou paletou charakterů. Přestože ukázka nepůsobí nějak drasticky, film nakonec dostal rating R za vulgárnější výrazy a lehkou nahotu. To patrně ale diváky neodradí, protože příběh cílí na dospělejší publikum. Celkové ladění filmu by mělo být spíše pozitivní.

Film zrežíroval a napsal Matt Ross (28 Hotel Rooms), který za něj v Cannes získal cenu za nejlepší režii v sekci Un Certain Regard. Kromě Mortensena hrají Franka Langella (Velký draft) v roli jeho otce, Missi Pyle (Zmizelá) či Steve Zahn (Klub poslední naděje). Film má už teď slušné hodnocení a jeho premiéra je v Česku stanovena na 14. 7. 2016. Pro Slovensko zatím datum není.

Níže přikládáme kromě klipu i rozhovor s režisérem a herci ze Sundace festivalu. Jak trailer působí na vás? Dopřejete si zpestření letních blockbusterů něčím komornějším?

Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen) svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa. (oficiální text distributora)

Tohle je náš svět

23.01.2016 | USA
Komedie, Dobrodružný, Drama, Romantický
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest