Alien: Covenant: První oficiální fotka hlavní hrdinky

Alien: Covenant: První oficiální fotka hlavní hrdinky | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Bez tílka snad do vesmíru ani raději nelétejte.

Jako první oficiální fotku zveřejnil Alien: Covenant nášivku z uniformy, teď se nám nabízí pohled na Katherine Waterston v roli Daniels. O postavě nevíme nic moc bližšího, avšak právě ona budou hlavní hrdinkou filmu. Jak sami můžete vidět, na sobě má klasické vetřelecké tílko a v dálce něco hoří, takže nejspíš koukáme na jednu z vypjatých scén. Ostatně, popisek fotky říká: "Není kam utéct". Na zesvětleném obrázku je patrné, že Daniels v rukou svírá docela slušný kvér. Chodby lodi skutečně víc než uhlazeného Promethea připomínají hrubějšího, opotřebovanějšího Vetřelce, jak nám sliboval Michael Fassbender v nedávném interview. Obě varianty fotky najdete dole v galerii. 

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Zdroj: Oficiální Facebook

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 2

Alien: Covenant: První oficiální fotka hlavní hrdinky | Fandíme filmu Alien: Covenant: První oficiální fotka hlavní hrdinky | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest