Star Trek: Do neznáma: Nový trailer slibuje letní zábavu

Star Trek: Do neznáma: Nový trailer slibuje letní zábavu | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Justin Lin servíruje hutnou podívanou z hlubokého vesmíru, kde se Idris Elba pokusí posádce Enterprise zatnout tipec. K tomu první oficiální plakát.

Tvůrci nového Star Treku: Do neznáma se dušují, že se inspirují klasickým seriálem a jeho hodnotami, ale zároveň vždy jedním dechem dodávají, že v téhle rozpočtové hladině musí dodat především velkolepou akční zábavu. Aktuální trailer naznačuje, že bychom se do jisté míry mohli dočkat obojího. Po stránce akční zábavy není o čem diskutovat. Předkládané záběry jsou patřičně vzrušující, nepřítel působí nebezpečně, vypadá to, že je posádka ve skutečném nebezpečí. Všichni klíčoví členové Enterprise dostávají možnost se předvést, vzájemně spolupracují a neváhají se počastovat štiplavou poznámkou. Vedle toho k akci také nenápadně prosakuje hloubání o tom, co tohle všechno znamená a co Kirk (Chris Pine) a jeho lidé vlastně ve vesmíru hledají. Snad se tedy můžeme těšit na ten správný mix letní akční zábavy se startrekovskou příchutí. Stylový plakát na vás čeká dole v galerii.

Star Trek: Do neznáma je vysoce očekávané pokračování celosvětově populární ságy Star Trek, kterou vymyslel Gene Roddenberry a v roce 2009 ji světu znovu představil J.J. Abrams. Pod vedením režiséra Justina Lina se neohrožená posádka lodi Enterprise vrací na svou epickou výpravu. Ve Star Trek: Do neznáma posádka objevuje nejzazší výspy neprobádaného vesmíru, které potkává tajuplného nového nepřítele, který podrobí zkoušce je samotné i všechno, za čím Federace stojí.

V hlavních rolích se vracejí Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Anton Yelchin, Karl Urban a John Cho. Dále je doplní Idris Elba jako hlavní záporák a Sofia Boutella v jedné z blíže nespecifikovaných klíčových rolí. Datum české premiéry je stanoveno na 21.7. 2016.

Star Trek: Do neznáma

22.07.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest