Rychle a zběsile 8: Kde všude se bude jezdit

Rychle a zběsile 8: Kde všude se bude jezdit | Fandíme filmu
Zběsilá série se chce podívat na místo, kam hollywoodská noha filmařova už hezkých pár let nevkročila.

Ještě letos by se měl začít natáčet osmý díl série Rychle a zběsile. Producent a hlavní hvězda Vin Diesel se několikrát nechal slyšet, že se sága podívá do New Yorku, nicméně od šestého dílu hrdinové, podobně jako James Bond, mají ve zvyku křižovat celý svět. Naposledy bylo velkou exotickou lokací Abu Dhabi, tentokrát by se chtěl štáb podívat na Kubu! Rychle a zběsile 8 by tak byl první hollywoodský velkofilm, který by se v ostrovní zemi točil od doby, kdy USA na Kubu v 60. letech minulého století uvalily embargo.

V posledních letech se vztahy mezi oběma zeměmi začaly pomalu uvolňovat a od té doby na Kubě svou show točil Conan O’Brien nebo se zde natáčetlo nezávislé drama Papa, ale mezi velkými produkcemi skutečně může být F&F8 první. Podle vyjádření studia Universal momentálně probíhá proces schvalování americkou i kubánskou vládou, režisér F. Gary Gray už se byl podívat na některé lokace. Největší část natáčení opět proběhne v Atlantě, vedle toho by se štáb chtěl podívat také do Ruska a na Island.

Režíruje F. Gary Gray, počítá se s návratem Vina Diesela, Ludacrise, Tyrese Gibsona, Michelle Rodriguez a Jasona Stathaman. Datum české premiéry je stanoveno na 13.4. 2017.

Zdroj: THR

Rychle a zběsile 8

14.04.2017 | USA, Francie, Kanada, Japonsko
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest