Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech

Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Máme pro vás osmičku videí, ubezpečení vědců o tom, že klonování dinosaurů je už dnes snadné a bezpečné, délku filmu a raptory s kamerou na hlavě!

Jurský svět do nás v nejnovějších spotech pumpuje další a další záběry dinosaurů. A to jak v klidu, kdy park funguje a návštěvníci se mohou užasle kochat, tak po úniku uměle vytvořeného Indomina Rexe, kdy se v Parku rozpoutá skutečné peklo. Býložravci začnou zmateně dusat po všem, co se jim připlete pod nohy a masožravci kolem sebe zase s chutí cvakají svými hladovými tlamami. Poslední video v playlistu je další virál, ve kterém doktor Wu (BD Wong) a jeho tým vysvětlují, že věda od dob prvního Jurského parku pokročila mílovými kroky kupředu. Už není potřeba poškozenou dinosauří DNA doplňovat žabí DNA, klonování je dokonalé, jedna ku jedné. Ironií tak je, že si lidé přivodí potíže sami, když s DNA začnou sami manipulovat a vyrábět hybridní stvoření.

Kontroverzi jistě také vzbudí první z obrázků dole v galerii. Část diváků nemůže překousnout už pouhou skutečnost, že jsou raptoři ve filmu kroceni, jako kterékoliv jiné zvíře. Dinosauři s kamerami na hlavě už by pro ně mohli být poslední kapkou. V trailerech zatím nic takového k vidění nebylo, tak je možné, že výtvarník obrázku na pytlíky na popcorn prostě popustil uzdu své fantazii, ale třeba také ne. Třeba skutečně v Jurském světě uvidíme raptory s head-sety...

PS: Režisér Colin Trevorrow potvrdil, že film má i se závěrečnými titulky 124 minut, což je zhruba stejně, jako u prvních dvou dílů série.

Jurský svět: Nejnovější videa

Jurský svět je pokračováním trilogie Jurský park. Děj se odehrává 22 let po událostech prvního filmu, Jurský park (Jurský svět) je už léta úspěšně otevřený pro veřejnost. Diváci však postupně ztrácejí o pravěké tvory zájem, a tak se jim vedení ve spolupráci s genetickými inženýry rozhodne nabídnout ve své pýše uměle vytvořeného, ještě většího a nebezpečnějšího tvora. Ten se ale vymkne kontrole, a tak je třeba park plný návštěvníků urychleně evakuovat. Zach (Nick Robinson) a Gray (Ty Simpkins), synovci ředitelky parku (Bryce Dallas Howard) však zůstali odříznutí někde v hlubinách ostrova. Rázná Claire se s pomocí zvířecího ošetřovatele Owena (Chris Pratt) vydává na jejich záchranu. Režíruje Colin Trevorrow, který napsal scénář společně s Derekem Connollym. Na přípravách se aktivně podílel producent Steven Spielberg. Česká a slovenská premiéra jsou naplánovány na 11.6. 2015.

Jurský svět

12.06.2015 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 11

Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu Jurský svět: Spousta dinosaurů v nových spotech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest