The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil

The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Vin Diesel je poslední lovec čarodějnic. K traileru plnému magie přikládáme oficiální obrázky.

Poslední lovec čarodějnic (The Last Witch Hunter)Vinem Dieselem v hlavní roli se ukázal v prvním teaser traileru a popravdě řečeno zatím snímek působí jako většina akčních výplachů, kterými Diesel prokládá své rychlé a zběsilé závodění. Co by Witch Huntera mohlo odlišovat, je magický element, na který upoutávka klade silný důraz. Zatím ale nemáme nejmenší tušení, jak budou kouzla a čáry do příběhu zakomponovány. Docela klidně mohou být používány jen na efekt a výsledkem může být další variace na Underworld. A Vin Diesel v moderních šatech působí s mečem v ruce vyloženě nepatřičně. Poslední lovec čarodějnic tak bude mít ještě co dělat, aby ukázal, že v něm dřímá nějaký potenciál. Dole v galerii najdete první fotky, následuje oficiální synopse: 

Moderní doba skrývá mnohá tajemství. Tím největším je, že mezi námi stále žijí čarodějnice, zlomyslné nadpřirozené bytosti, které chtějí na svět vypustit morovou epidemii. Po staletí s nepřirozeným nepřítelem bojovaly armády lovců čarodějnic. Udatnému lovci Kaulderovi (Vin Diesel) se podařilo skolit všemocnou královnu čarodějnic (Julie Engelbrecht) a zdecimovat tak její následovníky. Těsně před svou smrtí královna Kauldera proklela svou vlastní nesmrtelností a navždy mu tak odepřela posmrtný život s milovanou ženou a dcerou. V současnosti je Kaulder posledním zbývajícím zástupcem svého druhu. Staletí strávil lovem potulných čarodějnic a truchlením po svých milovaných. Kaulder však netuší, že královna čarodějnic byla znovuzrozena a chce se pomstít svému vrahovi. Začíná epická bitva, která rozhodne o osudu celé lidské rasy.

Dále hrají: Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson či Michael Caine. Režíruje Breck Eisner (Podivní, Sahara), na scénáři se podíleli Melisa Wallack (Sněhurka, Klub poslední naděje) Cory Goodman (Kazatel, Underworld: Next Generation), Matt Sazama a Burk Sharpless (oba Drákula: Neznámá legenda, Gods of Egypt). Česká a slovenská premiéra filmu jsou naplánovány na 22.10.2015.

The Last Witch Hunter: Teaser trailer

Galerie: 4

The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil | Fandíme filmu The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil | Fandíme filmu The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil | Fandíme filmu The Last Witch Hunter: Teaser trailer dorazil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest