Deadpool: Kostým, nové logo a synopse odhaleny

Deadpool: Kostým, nové logo a synopse odhaleny | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Ryan Reynolds lascivně pózuje na první oficiální fotografii, synopse slibuje příběh pomsty.

Jen pár dní po natáčecím logu odhaluje Deadpool logo další. To ale nejspíš nikoho nezajímá, protože je tu první oficiální fotka Deadpoola (Ryan Reynolds) v kostýmu! Antihrdina v červeném neoprenu působí hodně komiksově, ale to u šílené postavy, která sama o sobě ví, že není skutečná, není vůbec na škodu, co myslíte? Reynolds s drzou hravostí dodává: „S velkou silou přijde i velká nezodpovědnost“. Následuje čerstvá oficiální synopse:

Deadpool vypráví příběh nekonvenčního antihrdiny od Marvel Comicsu. Wade Wilson sloužil u zvláštních jednotek, stal se žoldákem a nakonec byl vystaven krutým experimentům, které zesílily jeho schopnost regenerace a vysloužily mu přezdívku Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a temným, pokřiveným smyslem pro humor, se Deadpool vydává na lov muže, který zničil jeho život.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller a Gina Carano. Režíruje nováček Tim Miller, scénář napsali Rhett Reese a Paul Wernick (Zombieland, G.I. Joe 2). Česká premiéra je stanovena na 11.2. 2016.

Zdroje: Ryan Reynolds, Oficiální Twitter

Galerie: 3

Deadpool: Kostým, nové logo a synopse odhaleny | Fandíme filmu Deadpool: Kostým, nové logo a synopse odhaleny | Fandíme filmu Deadpool: Kostým, nové logo a synopse odhaleny | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest