1911: Pád poslední říše - Jackie Chan vede povstání

1911: Pád poslední říše - Jackie Chan vede povstání | Fandíme filmu
Historický válečný film vykresluje lidové povstání proti vládnoucí monarchii. V současnosti dorazil na naše DVD. Seznamte se, pusťte si trailer.

Jackie Chan vedle bohaté herecké kariéry rozšiřuje i kariéru režijní. V snímku 1911: Pád poslední říše, který je nějaký ten týden k dostání na DVD, obě profese zkombinoval a chopil se režisérských otěží a rovněž jedné z hlavních rolí.

Válečné drama vykresluje příběh Číny na sklonku dynastie Čching. Její vliv začal slábnout s narůstajícími revolučními náladami a nepokoji. Vláda proti občanům vyslala armádu a boje o budoucnost císařství, nebo naopak, nové republiky mohly započít. A právě v čele revolucionářů bojoval generál Huang Xing (Jackie Chan), který byl spolu s mužem jménem Sun Yat-sen (pozdější první prezident Čínské republiky) jednou z klíčových postav Xinhaiské revoluce.

Nálepka made in China v případě díla o neklidné historii dnešního Taiwanu jistě nic špatného neznamená. V obsazení figurují třeba herečky Bingbing Li (Transformers: Zánik), Joan Chen (Touha, opatrnost), nebo syn Jackieho Chana, Jaycee Chan.

1911: Pád poslední říše - Trailer

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest