Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer

Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Ještě rychleji sestříhaná upoutávka a pár nových obrázků z postapokalyptické pustiny.

Podtitul Zběsilá jízda novému Šílenému Maxovi docela sedne, alespoň podle toho, co můžeme soudit z trailerů. Nejnovější mezinárodní upoutávka neukazuje mnoho nového (nebo dokonce vůbec nic), ale stříhá známé záběry v snad ještě dravějším tempu. K upoutávce přihazujeme jednu fotku, starý plakát v nových barvách a obálky publikací, které společně s filmem vyjdou. Jednou z nich je prequelový komiks a tou druhou obrazová kniha Mad Max: Fury Road: Inspired Artists. Všechny obrázky jsou k vidění dole v galerii.

Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer

Šílený: Zběsilá jízda je čtvrtý díl ságy Šíleného Maxe od George Millera. Postapokalyptická akce je zasazená do nejzazšího koutu planety, do nehostinné pouště, kde lidskost nemá místo a všichni bojují o holé přežití. Dva rebelové na útěku by mohli do světa ohně a krve vnést opět pořádek. Jedním je Max (Tom Hardy), tichý muž činu, který hledá klid v duši potom, co v postapokalyptickém chaosu ztratil ženu a dítě. A pak je tu Furiosa (Charlize Theron), žena činu, která věří, že cesta k přežití vede přes poušť, zpátky do země kde vyrůstala. Česká i slovenská premiéra jsou stanoveny na 14.5. 2015.

Šílený Max: Zběsilá cesta

07.05.2015 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 4

Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer | Fandíme filmu Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer | Fandíme filmu Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer | Fandíme filmu Šílený Max: Zběsilá jízda - Mezinárodní trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest