Mad Max: Fury Road - Pokračování už je napsané

Mad Max: Fury Road - Pokračování už je napsané | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
K tomu nové fotky.

George Miller měl co dělat aby čtvrtého Šíleného Maxe vůbec začal natáčet, a když už produkce běžela, nebylo o nic lehčí ji dokončit. Miller je ale nekonečný optimista a bojovník a jen co Mad Max: Fury Road sklidil pozitivní ohlasy na Comic-Conu, začal se chlubit s pokračováním.  Aby vůbec bylo možné vyprávět Fury Road, bylo podle režisérových slov nutné připravit další dva příběhy. Jeden z nich je zpracovaný jako scénář, druhý jako novela (nebo lépe řečeno její hrubá kostra). K dalším příběhům mohl vést přetlak materiálu - Fury Road se odehrává v pouhých čtyřech dnech, ale přesto si Miller neodpustil ke všem postavám vymyslet rozsáhlé pozadí. Anebo se opět na světlo dere Mad Max: Furiosa?

Miller chtěl původně točit hned dva filmy najednou, přičemž Fury Road by vyprávěla události z pohledu Maxe (Tom Hardy), Furiosa z pohledu stejnojmenné postavy ztvárněné Charlize Theron. Z ambiciózního plánu však už před lety sešlo, zřejmě ve chvíli, kdy Warner tak nákladný projekt nechtěl financovat a raději se soustředil na jeden, co nejlepší film, který případně může vzbudit divácký zájem po dalších. V galerii najdete nejnovější obrázky.

Mad Max: Fury Road je čtvrtý díl ságy Šíleného Maxe od George Millera. Postapokalyptická akce je zasazená do nejzazšího koutu planety, do nehostinné pouště, kde lidskost nemá místo a všichni bojují o holé přežití. Dva rebelové na útěku by mohli do světa ohně a krve vnést opět pořádek. Jedním je Max (Tom Hardy), tichý muž činu, který hledá klid v duši potom, co v postapokalyptickém chaosu ztratil ženu a dítě. A pak je tu Furiosa (Charlize Theron), žena činu, která věří, že cesta k přežití vede přes poušť, zpátky do země kde vyrůstala.

Zdroje: Filmschool Rejects, Playlist

Šílený Max: Zběsilá cesta

07.05.2015 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 3

Mad Max: Fury Road - Pokračování už je napsané | Fandíme filmu Mad Max: Fury Road - Pokračování už je napsané | Fandíme filmu Mad Max: Fury Road - Pokračování už je napsané | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest