Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora

Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Mia Wasikowska, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam a Jessica Chastain úpí na větrné hůrce. Podívejte se na plakát a obrázky.

Slibovaný trailer na Crimson Peak dorazil a zatím se v něm novinka Guillerma del Tora předvádí především jako gotická romance, ze kterých režisér přiznaně čerpal inspiraci. Veliký dům, který si nechal bodrý Mexičan kvůli natáčení postavit, působí impozantně, události do něj zasazené však prozatím daleko víc navozují smutek a melancholii, než skutečný strach. Del Toro nicméně v mnoha interview trval na tom, že nás čeká nekompromisní eRkový horor, tak třeba další ochutnávky ukážou snímek zase v jiném světle. Dole v galerii najdete plakát a několik oficiálně zveřejněných obrázků (některé z nich už jsme měli možnost vidět dříve).

Crimson Peak: První teaser trailer

Po rodinné tragédii je mladá spisovatelka rozervána mezi láskou k příteli z dětství a svody tajemného cizince. Když se snaží utéct před duchy své minulosti, osud ji zavádí do domu na vršku z krvavě červené hlíny. Dům dýchá, krvácí a pamatuje si. Je to místo plné tajemství, která spisovatelku budou pronásledovat navždy. Mezi touhou a temnotou, mezi tajemstvím a šílenstvím, leží pravda za Šarlatovým vrškem. Crimson Peak režíruje Guillermo del Toro, v hlavních rolích hrají Mia Wasikowska, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam a Jessica Chastain. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 15.10. 2015.

Galerie: 6

Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu Crimson Peak: Trailer na horor Guillerma del Tora | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest