Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu

Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Emma Watson a Daniel Bruhl se v politickém thrilleru zapletou do pavučiny intrik, během Pinochetova vojenského převratu. Přikládáme první fotky.

V případě britské herečky Emmy Watson se potvrzují slova o tom, že vysokoškolské vzdělání rozšiřuje obzory, formuje světonázor a zajišťuje vyšší míru zájmu o světové události. Absolventka prestižní Brown Univerzity byla před několika měsíci poctěna funkcí ambasador dobré vůle, kterou zastřešuje Organizace Spojených Národů. Následně na sebe upozornila svým projevem na půdě OSN, věnovaným feminismu a genderové rovnosti.

I její další filmový projekt bude mít silný politický podtext. Společně s Danielem Bruhlem (Rivalové, Nejhledanější muž) se objeví v politickém thrilleru Colonia Dignidad, odehrávajícím se během vojenského převratu v jihoamerickém Chile v roce 1973. Watson a Bruhl se na plátně objeví jako manželský pár, který se zaplete do pavučiny politických intrik v krvavé cestě Augusta Pinocheta k moci. Tajná policie totiž bezdůvodně zatkne nic netušícího manžela a pošle ho do tajného tábora, kde je vystaven mučení a psychickému nátlaku. Jeho manželka se musí připojit k tajnému kultu, který je její jedinou šancí, jak jej zachránit z místa, ze kterého nevede cesta zpět. Vůdce kultu hraje Michael Nyqvist.

Na režisérskou židli se posadí Florian Gallenberger. Držitel Oscara za krátkometrážní snímek Quiero ser (I want to be ….) se objeví za kamerou po více než pěti letech od svého posledního celovečerního filmu, John Rabe - Ctihodný občan třetí říše. Natáčení už začalo, v nejbližších týdnech bude probíhat v Německu, Lucembursku a Jižní Americe. Premiéra se očekává příští rok v září, s vysokou pravděpodobností na festivalu v kanadském Torontu. V galerii najdete první oficiální obrázky z filmu i fotky z natáčení.

Zdroje: Vanity Fair, Independent, Majestic, The Iris Group, Emma Watson Photos

Galerie: 9

Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu Colonia Dignidad: Emma Watson proti totalitnímu režimu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest