Annabelle straší v novém traileru

Annabelle straší v novém traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Tuhle panenku posedevání v poličce a nečinné čumění do blba nebaví. Mnohem víc si libuje v komplikování lidských životů.

Po tak nějak obyčejném teaser traileru na horor Annabelle je tady druhá upoutávka, která přitvrzuje atmosféru. Dokáže vyvolat lehce znervózňující pocity a sem tam si dopomůže nějakou tou lekačkou. Minimálně ta s rozeběhnutou holčičkou je podle mě velice povedená a celkově mi přijde druhý trailer ke spin-offu V zajetí démonů daleko zajímavější, než ten první. Jak zaujala vás? Česká premiéra je stanovena na 9. října, na Slovensku uvidí posedlou Annabelle o sedm dní dříve.  

Mimochodem, panenka Annabelle, v níž údajně sídlí démon, skutečně existuje. Nemá ale takovou podobu, jaké nám představily filmy. Její opravdový vzhled si můžete prohlédnout dole v galerii. Panenka se nachází ve skleněné vitríně v okultním muzeu slavné manželské dvojice paranormálních vyšetřovatelů Warrenových v Connecticatu. Budí ve vás pohled na opravdovou Annabelle nějaké zvláštní pocity? Pokud byste se chtěli dozvědět o panence něco bližšího, zabrouzdejte sem.  

Annabelle: Druhá ukázka

 

 

Galerie: 4

Annabelle straší v novém traileru | Fandíme filmu Annabelle straší v novém traileru | Fandíme filmu Annabelle straší v novém traileru | Fandíme filmu Annabelle straší v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest