Rambo 5 bude příští Stalloneův film

Rambo 5 bude příští Stalloneův film | Fandíme filmu
A kdy dojde na Expendables 4? AKTUALIZOVÁNO - Víme, kdy se začne točit.

AKTUALIZACE: Millenium Studios, které zajistí produkci filmu, potvrdily na svém Facebooku, že natáčení Ramba V začne ještě letos. Pozitivní je, že Sly pro jednou nebude točit v Bulharsku, ale v americké Louisianě.

Původní text: Sylvester Stallone propaguje Expendables 3, a tak během rozhovorů a tiskových konferencí leccos prozradí o svých budoucích projektech. O Rambovi 5 už se mluví docela dlouho, ale teď Sly vysloveně řekl, že pátý Rambo bude jeho příštím filmem. Po něm přijde na řadu gangsterka Scarpa a teprve potom Expendables 4. Dříve se mluvilo o tom, že by se měl Sly objevit i v Expendabelles, které by se měly točit začátkem příštího roku. O těch však Stallone v tom samém rozhovoru uvedl pouze to, že film bude určitě spoléhat na herečky, které vedle akce zvládnou i komedii, ale to ještě neznamená, že hned musí jít o šaškárnu. O své možné účasti neřekl ani slovo.

O Rambovi 5 stále víme jen velice málo. Stallone opět bude spolupracovat s producentem Avim Lernerem (Expendables) a sám si napíše scénář. V rozhovorech neustále slibuje temnější, dramatičtější příběh, nejbližší asi prvnímu dílu. Chystaný film byl dříve přirovnáván k Nesmiřitelným Clinta Eastwooda, teď spíš k Téhle zemi co není pro starý od bratří Coenů. V minulosti jsme slýchali o tom, že by John Rambo tentokrát mohl bojovat s převaděči běženců či s drogovým kartelem na americko-mexické hranici.

Podle starších zpráv se gangsterka Scarpa měla točit už letos v říjnu, tak uvidíme, jak se nakonec jednotlivá natáčení Stalloneovi seřadí.

Zdroje: Millenium, Metro, Manly Movie I, Manly Movie II

Rambo: New Blood

USA
Akční, Dobrodružný, Válečný
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest