Na hraně zítřka v nabouchaném TV Spotu

Na hraně zítřka v nabouchaném TV Spotu | Fandíme filmu
Žít. Zemřít. Zažít znovu. Pokud Tom Cruise chce zvítězit nad mimozemšťany, musí tahle slova přijmout.

Ještě předtím než vám kolega Anarvin přinese článek prvních dojmů z filmu Na hraně zítřka, ze kterého viděl zhruba půl hodiny, máme tu první televizní upoutávku. A lze ji vystihnout jen jediným slovem – akční. Jak také jinak. Na třicetivteřinové ploše má ukázka stejné grády jako trailery a než skončí nestačíte vydechnout. Dialogové scény budou ve filmu podřízené akční náloži, ale podle tvůrců budou mít hlavu a patu a značná péče byla věnována i charakterům hlavních postav. Tom Cruise je už ve sci-fi žánru jako ryba ve vodě. Tvrdou parťačku mu dělá Emily Blunt, která by se třeba mohla zařadit po bok silných hrdinek jako jsou Ellen Ripley či Sarah Connor. 

Na hraně zítřka: TV Spot

Na hraně zítřka je sci-fi Douga Limana (Agent bez minulosti, Pan a paní Smithovi), jejíž příběh se odehrává v blízké budoucnosti, ve které na Zemi zaútočí mimozemská rasa se skupinovou mentalitou (jako včely nebo mravenci). Mimikové (Mimics), jak jsou vetřelci označováni, nechávají velká města v troskách a o život připraví miliony lidí. Žádná pozemská armáda se ozbrojeným Mimikům nevyrovná v rychlosti, brutalitě a přesnosti a ještě větším oříškem jsou jejich telepatičtí důstojníci. Jako poslední pokus o záchranu Země spojily všechny armády světa své síly a připravují se k poslednímu masivnímu úderu.

Podplukovník Bill Cage (Cruise) se v životě nezúčastnil jediné bitvy, jenže teď je bez ceremonií degradován a bez tréninku a pořádné výbavy vysazen na bojiště. Jedná se vyloženě o sebevražednou misi, a tak přesto, že se Cageovi podaří zabít jednoho vetřelce, po několika minutách boje sám umírá. Kvůli přímému kontaktu s mimozemšťanem je ale uvrhnut do časové smyčky a musí pekelný den prožívat znovu a znovu. Ráno se probudí, znovu musí na bojiště, znovu umírá.

Nicméně s každým „pokusem“ je Cage odolnější, vychytralejší a dokáže s Mimiky bojovat čím dál zkušeněji. Po boku bojovnice Zvláštních sil, Rity Vrataski (Emily Blunt), která zabila víc Mimiků, než kdokoliv na Zemi, má při každém dalším cyklu novou příležitost najít klíč k vyhlazení vetřelců a záchraně Země. Česká premiéra je stanovena na 5.6. 2014, slovenská na 29.5. 2014.

Na hraně zítřka

06.06.2014 | USA, Kanada, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Mysteriózní
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest