X-Men: Budoucí minulost – První klip

X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Sentinelové útočí na mutanty. Navíc malá sada nových obrázků.

Noví X-Meni s podtitulem Budoucí minulost se nám po pomalejším startu vydaných materiálů začali hezky rozjíždět. Finální upoutávku bychom měli vidět už během zítřka, takže se tu pak nezapomeňte zastavit. Ještě před trailerem se ale dostal ven čerstvý klip, který nám krátce zobrazí temnou budoucnost, v níž mutantům jdou po krku robotičtí Sentinelové. Konkrétně jim v klipu musí společně čelit Kitty Pryde, Colossus, Blink, Bishop, Sunspot, Warpath a Iceman, který si to stylově surfuje na vrstvě ledu. Akční minutovka udělala hodně dobrý dojem a Bryan Singer nás tak namlsává na nové x-menovské dobrodružství zase o něco víc. Film by měl začít v budoucnosti, ve zdevastované Moskvě. V závěru se máme těšit na nepřetržitou akci.

X-Men: Budoucí minulost - První klip

V X-Men: Days of Future Past cestuje Wolverinovo vědomí do roku 1973, kde musí varovat mladé mutanty před hrozbou, která se na ně řítí. Mladí Profesor X a Magneto budou muset navzdory svým rozporům začít spolupracovat, aby zabránili katastrofické budoucnosti, ve které obrovští roboti Sentinelové křižují zem s jediným cílem – vyhladit všechny mutanty. Díky cestování v čase uvidíme téměř všechny klíčové postavy z předchozích dílů, ale objeví se samozřejmě i některé nové.

X-Men Days of Future Past natočil Bryan Singer, scénář napsali Jane Goldman, Simon Kinberg a Matthew Vaughn. Hrají Jennifer Lawrence (mladá Mystique), Michael Fassbender (mladý Magneto), Evan Peters (Quicksilver), Ellen Page (Kitty Pryde), Hugh Jackman (Wolverine), Nicholas Hoult (Beast), James McAvoy (mladý Profesor X), Anna Paquin (Rogue), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Ian McKellen (starší Magneto), Halle Berry (Storm), Patrick Stewart (starší Profesor X), Shawn Ashmore (Iceman), Lucas Till (Havok), Daniel Cudmore (Colossus), Booboo Stewart (Warpath), Omar Sy (Bishop), Fan Bingbing (Blink), Adan Canto (Sunspot), Josh Helman (William Stryker). Česká a slovenská premiéra jsou naplánovány na 22. 5. 2014.

 Zdroj obrázků: Facebook X-Men Movies, EW

Galerie: 6

X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu X-Men: Budoucí minulost – První klip | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest