Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk

Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Nový plakát a fotky z Transcendence, chystané sci-fi od dvorního kameramana Christophera Nolana.

No novém plakátě se dozvídáme, že včera byl ještě doktor Will Caster (Johnny Depp) jenom člověk. Jak už víme z trailerů a synopsí, v úvodu Transcendence bude totiž hrdinovo vědomí nahrané do počítače a začne se nebezpečně rozpínat... K plakátu přidáváme nejnovější fotky a dodáváme, že hudbu k filmu složí Mychael Danna (Pí a jeho život. Moneyball, 500 dní se Summer). 

Doktor Will Caster (Johnny Depp), přední výzkumník na poli umělé inteligence, vyvíjí stroj schopný vnímání, který by v sobě kombinoval veškeré lidské vědění s kompletní škálou lidských emocí. Kontroverzní experimenty jej proslavily, ale také z něj udělaly cíl anti-technologických extremistů, kteří udělají naprosto cokoliv pro to, aby jej zastavili. Právě jejich snaha o Willovo zneškodnění však mimoděk vede k jeho úspěchu, k dosažení jeho vlastní transcendence. Pro jeho kolegy, ženu Evelyn (Rebecca Hall) a nejlepšího přítele Maxe Waterse (Paul Bettany), už není otázka zda mohou, ale jestli by měli. Jejich nejhorší obavy se naplní, když se Willův hlad po vědění změní ve zdánlivě všudypřítomnou touhu po moci, kterou nabírá neznámo proč. Děsivě jasné je pouze to, že jej zřejmě nelze zastavit.

Dále hrají Morgan Freeman, Cillian Murphy, Kate Mara a Cole Hauser, česká i slovenská premiéra jsou naplánovány na 17.4. 2014.

Zdroje: CVMS Music, Yahoo, Oficiální Facebook

Galerie: 4

Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk | Fandíme filmu Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk | Fandíme filmu Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk | Fandíme filmu Transcendence: Včera byl ještě Johnny Depp jen člověk | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest