Na hraně zítřka: První trailer

Na hraně zítřka: První trailer | Fandíme filmu
Tom Cruise nepotřebuje nic jiného, než zabíjet. Přesvědčte se sami v prvním traileru. AKTUALIZOVÁNO o plakát.

Trailer na Edge of Tomorrow překvapil. Z dosavadních informací se mohlo zdát, že nás čeká rozpustilá, brutální sci-fi, možná v podobném duchu jako Hvězdná pěchota, nicméně aktuální upoutávka film představuje jako ponurý příběh, který si navzdory hromadě sci-fi nápadů pokusí zachovat realistický, nebo alespoň racionální ráz. Tom Cruise rybu na suchu hraje přesvědčivě, Emily Blunt se už teď může hlásit o status nové akční ikony. Hrátky s multifunkčními exoskelety pak slibují slušnou porci akční zábavy. Tak doufejme, že tentokrát to dopadne podstatně lépe, než když se Tom pustil do sci-fi naposledy, ve snímku Oblivion.

Na hraně zítřka je sci-fi Douga Limana (Agent bez minulosti, Pán a paní Smithovi), jejíž příběh se odehrává v blízké budoucnosti, ve které na Zemi zaútočí mimozemská rasa se skupinovou mentalitou (jako včely nebo mravenci). Mimikové (Mimics), jak jsou vetřelci označováni, nechávají velká města v troskách a o život připraví miliony lidí. Žádná pozemská armáda se ozbrojeným Mimikům nevyrovná v rychlosti, brutalitě a přesnosti a ještě větším oříškem jsou jejich telepatičtí důstojníci. Jako poslední pokus o záchranu Země spojily všechny armády světa své síly a připravují se k poslednímu masivnímu úderu.

Podplukovník Bill Cage (Cruise) se v životě nezúčastnil jediné bitvy, jenže teď je bez ceremonií degradován a bez tréninku a pořádné výbavy vysazen na bojiště. Jedná se vyloženě o sebevražednou misi, a tak přesto, že se Cageovi podaří zabít jednoho vetřelce, po několika minutách boje sám umírá. Kvůli přímému kontaktu s mimozemšťanem je ale uvrhnut do časové smyčky a musí pekelný den prožívat znovu a znovu. Ráno se probudí, znovu musí na bojiště, znovu umírá.

Nicméně s každým „pokusem“ je Cage odolnější, vychytralejší a dokáže s Mimiky bojovat čím dál zkušeněji. Po boku bojovnice Zvláštních sil, Rity Vrataski (Emily Blunt), která zabila víc Mimiků, než kdokoliv na Zemi, má při každém dalším cyklu novou příležitost najít klíč k vyhlazení vetřelců a záchraně Země. Česká premiéra je stanovena na 5.6. 2014, slovenská na 29.5. 2014.

Na hraně zítřka

 

Zdroj plakátu: IMP Awards

Na hraně zítřka

06.06.2014 | USA, Kanada, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 1

Na hraně zítřka: První trailer | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest