The Adventures of Cliff Booth: David Finecher točí pokračování Tarantina

The Adventures of Cliff Booth: David Finecher točí pokračování Tarantina | Fandíme filmu
Sony Pictures Releasing
Brad Pitt se vrací jako kaskadér Cliff ze snímku Tenkrát v Hollywoodu.

Quentin Tarantino uvedl před šesti lety do kin film Tenkrát v Hollywoodu, který na konci 60. let minulého století sleduje příběh upadajícího televizního herce Ricka Daltona a jeho dlouholetého kaskadéra a přítele Cliffa Bootha.

Někoho určitě potěší, že s Boothem jsme se neviděli naposledy a jeho příběh bude pokračovat na malé obrazovce. Netflix totiž začíná pracovat na filmu The Adventures of Cliff Booth, kde se fanoušci mohou těšit na návrat Brada Pitta v roli Bootha. K projektu se připojili také Carla Gugino (trilogie Spy Kids, Strážci - Watchmen), Elizabeth Debicki (Tenet, Velký Gatsby), Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman 1 a 2, Chicagský tribunál) a Scott Caan (60 sekund, seriál Havaj 5-0).

Režii má na starosti David Fincher, jenž nám s Pittem dali kultovní kousky Sedm a Klub rváčů. O scénář se postaral Tarantino. Pitt vysvětlil, že film není přímé pokračování, ale spíše „epizoda“ ze života postavy Cliffa Bootha. Natáčení se má rozjet tento měsíc.

Titulní foto: Brad Pitt ve filmu Tenkrát v Hollywoodu

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2025 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest