Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole

Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu
Drive Film Factory
Zobrazit dalších 10 obrázků
Samozvaní magoři zkoušejí na kole sjet zasněženou šestitisícovku. Už ve čtvrtek o tom uvidíme dokument. Pusťte si trailer.

Jestli máte rádi hory a bicykly a dohromady vám to zní jako zajímavá kombinace, tak ve čtvrtek můžete zajít do kina na dokument se svérázným názvem Magoři na kole.

Podle synopse distributora se bikeři Tomáš Zejda a Ondra Novák vydávají na neobyčejnou expedici s cílem zdolat nepálskou horu Mera Peak (6461 m.n.m.) - nejvyšší místo, které kdy bylo pokořeno na kole. Bláznivý nápad, kterým by se zapsali do Guinessovy knihy rekordů, postupně dostává reálnou podobu a přípravy na náročný sjezd přitvrzují. Ty největší překážky ale paradoxně na oba dobrodruhy čekají už během samotného výstupu. Unikátní dokument zaznamenává nejen jejich fyzické i psychické vypětí, ale i výpovědi jiných jezdců a rodinných příslušníků.

Režirér Matěj Pichler k filmu uvedl: „Není to jen film o krásách hor, ale o silném příběhu dvou kamarádů, překonání sama sebe a o tom, že jenom fyzická příprava nestačí.

Zdroj: Bontonfilm

Galerie: 11

Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu Magoři na kole: Dva Češi se pokusili o rekordní sjezd velehory na kole | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2025 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest