Superman: Při natáčení se zranil kaskadér

Superman: Při natáčení se zranil kaskadér | Fandíme filmu
DC Films
Natáčení pokračuje a davy lidí prchají z Metropolis před vzdušnou hrozbou.

Natáčení nového celovečerního zpracování Supermana pokračuje. Před pár dny jsme vám nabídli ucelený souhrn informací, které vyjevilo několikatýdenní natáčení v exteriérech v americkém Clevelandu. Po krátké pauze je štáb zpátky a natáčí se scéna na mostě, kde obyvatelé města Metropolis prchají přes most pryč, vyděšení z jakési hrozby ve vzduchu.

To je ale všechno jen hra na nebezpečí. To skutečné podstupují filmoví kaskadéři. Tentokrát riziko bohužel přineslo nepříjemný důsledek. Podle informací magazínu Cleveland.com se při natáčení motocyklové scény jeden z kaskadérů zranil. Při jízdě spadl a po nárazu se držel za koleno. Kolegové přestali točit, byli zavoláni záchranáři a ti raněného odnesli na nosítkách do sanitky. Ta jej po krátkém ošetření odvezla, přesto se zdá, že by snad nemělo jít o nic vážného. Natáčení bylo přerušeno asi na čtyřicet minut. V natáčené scéně motorky ujíždějí z Metropolis ve vysoké rychlosti a při tom způsobí srážku několika automobilů (filmaři plánovanou srážku).

Nový film bude zaměřený na Supermanovu snahu vybalancovat své kryptonské kořeny s pozemskou výchovou. Kal-El je zosobněním pravdy, spravedlnosti a amerického přístupu k životu. Je ztělesněním laskavosti v čase, kdy má svět pocit, že je laskavost staromódní. Je to idealistický kluk z farmy, jehož největší slabinou je, že by nedokázal ublížit živé duši. Snímek bude volně inspirovaný duchem komiksové série All-Star Superman. Scénář napsal a režíruje James Gunn. V hlavních rolích vystupují Rachel Brosnahan a David Corenswet. Nicholas Hoult představuje Lexe Luthora. Dále hrají Isabela Merced, Nathan Fillion, Anthony Carrigan, Skyler Gisondo, Sean Gunn, María Gabriela de Faría, Wendell Pierce, Pruitt Taylor Vince, Neva Howell, Mikaela Hoover, Beck Bennett, Christopher McDonald a Edi Gathegi. Datum české premiéry je stanoveno na 10. července 2025.

Titulní foto: Warner Bros.

Zdroje: Cleveland.com

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest