Herečka Evangeline Lilly pro tuto chvíli ukončila kariéru

Herečka Evangeline Lilly pro tuto chvíli ukončila kariéru | Fandíme filmu
Marvel Studios
Představitelka Kate z Lostu, elfky Tauriel z Hobita nebo The Wasp z marvelovek už nemusí nikdy hrát.

Tento týden zaskočila svět filmu nečekaná zpráva. Herečka Evangeline Lilly pro tuto chvíli ukončila kariéru. Nevyloučila, že se jednou k hraní vrátí, ale je patrné, že jestli k tomu dojde, určitě to nebude v dohledné době. Ve svém rozlučkovém postu na sociálních sítích napsala:

Jsem spokojená a plná radosti, protože žiju podle svých představ. Chvála Bohu a díky za to požehnání. Vzdát se toho, co působí jako jasná volba (peníze a sláva) je svým způsobem děsivé, ale když dojdete ke svojí dharmě, nahradí najednou jakýkoliv strach pocit naplnění. Jednou se můžu do Hollywoodu vrátit, ale prozatím jsem tam, kam patřím. Začíná nové období a jsem na něj připravená. A ŠŤASTNÁ.“

Lilly začala hrát krátce po přelomu tisíciletí, kdy se objevovala v reklamách nebo různých bezvýznamných štěcích. Prorazila díky seriálu Ztraceni, kde ve více než stovce epizod ztvárnila jednu z ústředních postav – Kate. To jí otevřelo dveře k dalším příležitostem. Vystupovala v oscarovém válečném dramatu Smrt čeká všude, v robotické sci-fi Ocelová pěst, v trilogii Hobita nebo v marvelovkách, kde ztvárnila Hope Van Dyne alias The Wasp. Po událostech Ant-Mana a Wasp: Quantumanie byla postava Hope stále naživu, takže pokud s ní měl Marvel nějaké další plány, musí je buď zrušit nebo postavu přeobsadit. Magazínu Variety herečka řekla, že v tuhle chvíli nemá podepsaný žádný kontrakt, nehledá pracovní příležitosti a věnuje se psaní a humanitární činnosti.

Fanouškům Evangeline nezbývá, než poděkovat za odvedenou práci a doufat v případný návrat.

Titulní foto: Ant-Man a Wasp: Quantumania

Zdroje: Evangeline Lilly, Variety

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest