Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru

Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 7 obrázků
Jennifer Lopez na Netflixu vyráží na cizí planetu, nucená spolupracovat s AI.

Je tu další ochutnávka z chystané akční sci-fi Atlas, kde Jennifer Lopez hraje armádní datovou analytičku, která nadevše nedůvěřuj umělé inteligenci a přesto musí s jednou spolupracovat. Robotická zbroj poháněná systémem Smith (Gregory James Cohan) je pro ni jedinou šancí, jak přežít na cizí planetě a snad i dopadnout robotického teroristu Harlana (Simu Liu).

Nová upoutávka samozřejmě hýří akcí, explozemi a výjevy futuristického světa a jeho technologií. Video také prezentuje špičkování, které mezi hrdinkou a jejím palubním počítačem bude probíhat. A nechybí ani ukázky toho, jak je titulární Atlas rezilientní žena, odhodlaná vytrvat, navzdory všem těžkostem.

Nicméně když všechno očešeme, tak v jádru zůstává vlastně příběh dvou bytostí, které si zpočátku příliš nevěří (nebo to přinejmenším platí z jedné strany), ale postupně se sžívají. Něco podobného jsme už nejednou viděli v podání nejrůznějších policejních parťáků, superhrdinů, lidí a jejich psů nebo všech možných dalších nesourodých dvojic. Anebo i v případě lidí a robotů. Však vzpomeňte na druhého Terminátora, na Já, robota a mnohé další filmy. Tak uvidíme, zda se téhle verzi podaří vykřesat z ústřední dynamiky nějaké emoce, anebo to celé bude jen povrchní akční zábava.

Dole v galerii pod novou upoutávkou najdete poslední fotky.

Jennifer Lopez ve filmu Atlas hraje titulární hrdinku, vynikající vládní datovou analytičku Atlas Shepherd, která silně nedůvěřuje umělé inteligenci, nicméně příliš nerozumí ani lidem. Atlas je vyslána na vzdálený svět, kde má dopadnout zběhlého robota, s nímž ji pojí společná tajuplná minulost. Když se všechno pokazí, stává se jedinou šancí na záchranu lidstva spolupráce s AI, jež se zároveň pokouší lidstvo vyhladit.

Dále hrají Simu Liu, Sterling K. Brown, Gregory J. Cohan, Abraham Popoola, Lana Parrilla a Mark Strong. Režíruje Brad Peyton. Scénář napsali Leo Sardarian a Aron Eli Coleite.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 8

Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu Atlas: Akční sci-fi s robotickým brněním v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest