Animals: Jennifer Garner znovu pracuje s exmanželem Affleckem

Animals: Jennifer Garner znovu pracuje s exmanželem Affleckem | Fandíme filmu
20th Century Studios
Garner má spolu s Mattem Damonem zachraňovat uneseného syna.

Jennifer Garner a Ben Affleck se spřátelili při natáčení Pearl Harbouru v roce 2001 a záhy spolu ještě vystupovali v Daredevilovi. Krátce nato utvořili pár, třináct let byli sezdaní a měli spolu děti. Oba dva uváděli, že rozchod proběhl ve smířlivém duchu a zjevně to není výmysl, protože bývalý pár spolu hodlá po letech pracovat na dalším filmu.

Produkce si Jennifer vyhlédla do jedné z hlavních rolí thrilleru Animals, který Ben režíruje. Garner má ztvárnit manželku politika, jehož hraje Matt Damon, dlouholetý přítel Afflecka a podle všeho i Garner. Obsazení Garner by mohly teoreticky zamezit termínové změny: V jednu chvíli to vypadalo, že se Animals začnou točit už teď v březnu, nicméně teď to pro změnu vypadá, že se Affleck ze všeho nejřív pustí do natáčení pokračování akčního thrilleru Zúčtování, kde ztvární hlavní roli. Animals tedy přijdou na řadu někdy potom.

Kriminální thriller pojednává o kandidátovi na starostu (Damon) a jeho manželce (Garner), kterým unesou syna. Dvojice má kolem sebe řadu politických i jiných nepřátel, a tak nemá jinou možnost, než si ušpinit ruce, pakliže chce syna zachránit.

Scénář napsal Connor McIntyre, po němž text ještě upravil Billy Ray. Affleck s Damonem produkují a snímek vzniká pro Netflix.

Titulní foto je ilustrační: Ben Affleck a Jennifer Garner ve filmu Daredevil

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest