The Instigators: Matt Damon a Casey Affleck jsou zloději na útěku

The Instigators: Matt Damon a Casey Affleck jsou zloději na útěku | Fandíme filmu
ThinkFilm
Damon po letech znovu točí s prvním režisérem Jasona Bournea.

Připravte se na nový zlodějský thriller The Instigators (Provokatéři). Snímek nabídne příběh dvou zlodějů, kteří se po pokažené loupeži musejí dát na útěk. Pomoci jim má terapeut jednoho z nich. Na první pohled zápletka možná nezní nijak objevně, ale v tomhle případě jsou hlavní devizou snímku osobnosti, které jej připravují.

Hlavní role ztvární Matt Damon a Casey Affleck. Oba dva jsou staří přátelé a společně si zahráli už mnohokrát. Poprvé v Dobrém Willu Huntingovi, následně v Hledám Amy, v trilogii Dannyho paťáků, Interstellaru a Gerrym. Čerstvě se potkali znovu v chystaném Oppenheimerovi Christophera Nolana.

Pokud by Damon s Affleckem v hlavních rolích nestačili, připravil si pro nás snímek ještě jedno setkání po letech. The Instigators zrežíruje Doug Liman, s nímž se Damon setkal už před dvaceti lety při natáčení Agenta bez minulosti, prvního dílu bourneovské série. Námět připravili Casey Affleck, John Graham a Jeff Robinov, jeden z bývalých šéfů Warner Bros., který teď vede vlastní tvůrčí společnost. Scénář napsal Chuck MacLean, autor seriálu Město na kopci. Mezi producenty filmu figuruje také Caseyho bratr Ben Affleck, s nímž Damon založil produkční společnost Artist Equity, která si dává za cíl podporovat kreativní záměry filmařů a dělit se s nimi o zisky.

Distribuční práva pro chystaný film zakoupil Apple.

Titulní foto je ilustrační: Casey Affleck a Matt Damon ve filmu Gerry

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest