Robocop v plné parádě na plakátu

Robocop v plné parádě na plakátu | Fandíme filmu
Film se opdívá také na obří plátna IMAX.

Tentokrát titulka hovoří za vše. Plakát najdete v galerii a můžete si na něm hezky vklidu prohlédnout Robocopovu černou vizáž. Několik dní po jeho zveřejnění bylo oficiálně také potvrzeno to, čeho si můžete na plátně všimnout malým písmem – Film bude uveden na obřích plátnech IMAX. Robocop byl natáčen na digitální kamery Arri Alexa a Red Epic a na obří plátno bude digitálně remasterován.

Film v Česku i na Slovensku uvidíme 6.2.2014 (zatím není jisté, zda se podívá do pražského IMAXu), v hlavních rolích vystupují Joel Kinnaman, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Abbie Cornish, Jay Baruchel, Michael Keaton a Jackie Earle Haley. Následuje oficiální synopse:

Píše se rok 2028 a nadnárodní společnost OmniCorp dominuje na poli robotických technologií. V zahraničí se její válečné drony používají už léta a společnost na nich vydělává miliardy. Teď má OmniCorp ideální příležitost přinést svou kontroverzní technologii na domácí půdu. Alex Murphy – milující manžel, otec a dobrý polda, který se v Detroitu snaží zastavit vlnu zločinu a korupce – utrpí při výkonu služby těžká poranění, ale Omnicorp mu dá novou šanci, když jeho torzo použije k výrobě polorobotického policisty. Společnost doufá, že podobného RoboCopa prodá i dalším městům a vydělá další miliardy, avšak nikdy nepočítala s tím, že uvnitř stroje na spravedlnost pořád ještě dlí lidská duše.

Zdroje: Twitter Sony, Collider

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest