47 Ronin: Další mezinárodní teaser a nové obrázky

47 Ronin: Další mezinárodní teaser a nové obrázky | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Po Japoncích úřadují Rusové a Němci, navíc přidáváme nový plakát a fotku.

Jsou tomu zhruba dva týdny, co jsme mohli vidět japonský trailer na „japonský“ fantasy epos 47 Ronin. Teď je tu další mezinárodní upoutávka, kterou můžete vidět ve dvou různých variantách: V ruštině s anglickými titulky nebo v němčině. Dole v playlistu si můžete zvolit možnost, která vám bude milejší. Zatímco japonský teaser film plný bombastických efektů dost krotil a snažil se dát do popředí postavy a osudovost, nové promo se opět vrací k bombastickému sestřihu plnému vizuálních triků, které tak dobře známe už z úplně prvního traileru. Akorát je pravda, že v kratší verzi působí nálož nadpřirozena tak nějak úderněji a stravitelněji. 47 Ronin stále halí silný háv pochybností, avšak premiéra se blíží a Keanu Reeves a spol. budou mít už brzy možnost naklonit všechny pochybovače na svou stranu.

47 Ronin je novým uchopením tradičního japonského příběhu o čtyřiceti sedmi samurajích, kteří přišli o svého pána (slovo Ronin označuje v japonštině právě samuraje, který přišel o svého lorda) a rozhodnou se pomstít jeho smrt. Keanu Reeves si ve skupince zahraje cizince s malinko nejasnou motivací, jehož kredibilita dostane další ránu v okamžiku, kdy se zamiluje do lordovy dcery. V zemi vycházejícího slunce se jedná skutečně o archetypální příběh, který zná každé malé dítě, nicméně stylem zpracování by se mělo jednat o jakýsi mix westernu, Posledního samuraje a Třístovky. Mezinárodnímu publiku by měl film prodat právě Keanu Reeves (jeho postava je smyšlená, v žádné jiné verzi příběhu neexistuje) a rozšíření o fantasy element.

Dále hrají Tadanobu Asano (Bitevní loď, Ichi: The Killer, Thor), Cary-Hiroyuki Tagawa (Mortal Kombat, Pearl Harbor), Hiroyuki Sanada (The Wolverine, Sunshine, Lost, Poslední samuraj), Rinko Kikuchi (Bratři Bloomovi, Norské dřevo, Pacific Rim) nebo Togo Igawa (Poslední samuraj, Gejša, Speed Racer). Scénář napsali Hossein Amini (Drive, Two Faces of January) a Chris Morgan (Rychle a zběsile 3-6). Datum české premiéry je stanoveno na 2.1. 2014, slovenské na 3.1. 2014.

47 Ronin: Druhý mezinárodní teaser

 

Zdroje obrázků: CinemArt, IMP Awards

Galerie: 2

47 Ronin: Další mezinárodní teaser a nové obrázky | Fandíme filmu 47 Ronin: Další mezinárodní teaser a nové obrázky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest