Skyline: Warpath – Iko Uwais vede povstání proti mimozemšťanům

Skyline: Warpath – Iko Uwais vede povstání proti mimozemšťanům | Fandíme filmu
XYZ Films
Zobrazit další 1 obrázek
Vydejte se do světa ovládaného mimozemšťany. Tentokrát dostanou na budku ručně stručně.

Série Skyline odstartovala už v roce 2010 a pojednává o boji lidí s mimozemskou invazí. Nikdy nešlo o zrovna skvěle hodnocené filmy, ale vždycky měly u diváků plusové body. Protože šlo o nadšenecké záležitosti, kde na prvním místě nebyl zisk, ale snaha navzdory minimálním prostředkům natočit co nejvýraznější podívanou. Dosud vznikly tři snímky a aktuálně se točí čtvrtý.

Novinka pojmenovaná Skyline: Warpath se odehrává zhruba pět let po událostech Beyond Skyline, kde se divákům poprvé představil vůdce podzemního lidského odboje Sua. Tomu se podaří získat mocnou mimozemskou zbraň: Radial Gauntlet (zhruba „vyřazující rukavici“). Krom armády mimozemských nájezdníků se bude muset vypořádat také se zkorumpovaným Ericem.

V roli Sua se vrací Iko Uwais, známá indonéská akční hvězda, kterou můžete znát z filmů jako Zátah 1 a 2, Cesta bojovníka, Zásah, Trojitá hrozba, G. I. Joe: Snake Eyes nebo Expend4bles: Postr4datelní. Jako Eric vystupuje neméně zkušený Scott Adkins (Utržený ze řetězu, Bourneoovo ultimátum, Neporazitelný, Expendables 2, John Wick 4, Univerzální voják 4, Doctor Strange).

V dalších rolích vystupují Louis Mandylor, Randall J. Bacon a Yayan Ruhain. Snímek se momentálně natáčí v Indonésii a bude mít premiéru v příštím roce. Warpath píše a režíruje Liam O'Donnell, jenž napsal všechny dosavadní díly a poslední dva také režíroval. V galerii najdete první zveřejněné fotografie.

Fotky: XYZ Films

Zdroj: Deadline

Skyline

12.11.2010 | USA
Sci-Fi
Info o filmu

Galerie: 2

Skyline: Warpath – Iko Uwais vede povstání proti mimozemšťanům | Fandíme filmu Skyline: Warpath – Iko Uwais vede povstání proti mimozemšťanům | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest