V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer

V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 3 obrázky
Kevin Hart a jeho partička super zlodějů vymyslí fintu, jakou by Dannyho parťáci mohli jen závidět.

Snímek V letu (Lift) je v přípravě už skoro tři roky. Po mnoha odkladech jej Netflix svým předplatitelům nabídne 12. ledna. Na co se můžeme v lupičském thrilleru těšit?

Mezinárodní zlodějská parta vedená Cyrusem Whitakerem je najatá, aby zabránila teroristickému útoku. Jak? Jednoduše. Tím, že budou dělat to, co jim jde nejlépe: Okrádat bohaté. Zakázka je jednoduchá, vlastně na ní není nic složitého. Až na jednu prostou skutečnost: 500 milionů dolarů ve zlatých cihlách se nachází v dopravním letadle, které zrovna letí ve dvanáctikilometrové výšce. Připravte se na turbulence.

Cyruse ztvárnil Kevin Hart, dále hrají Gugu Mbatha-Raw, Vincent D’Onofrio, Úrsula Corberó, Billy Magnussen, Jacob Batalon, Jean Reno nebo Sam Worthington. Režíruje F. Gary Gray. Trailer slibuje klasickou akční tvorbu Netflixu, kde na první dobrou vše vypadá profesionálně, ale zároveň chybí jakákoliv originalita a zpracování s nadbytkem digitálních triků je značně sterilní. Ale pusťte si trailer a udělejte si vlastní obrázek.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 4

V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer | Fandíme filmu V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer | Fandíme filmu V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer | Fandíme filmu V letu: Velkolepá loupež v oblacích má první trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest