The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih

The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih | Fandíme filmu
Neon
Zobrazit další 3 obrázky
Dvě drobné holky vezmou práci v baru plném neurvalých prasáků. Pusťte si vyšponovaný trailer.

Režisérka Kitty Green před pár lety debutovala vynikající Asistentkou, kde Julia Garner strhujícím způsobem pomohla vykreslit peklo práce v duši ubíjejícím prostředí obří firmy, kde se navíc tutlá systematické zneužívání žen. K tématu ohrožení žen v pracovním prostředí se vrací i spolu se snímkem The Royal Hotel, na němž opět spolupracovala s Garner.

The Royal pojednává o kamarádkách Hanně (Garner) a Liv (Jessica Henwick), kterým při cestování napříč Austrálií dojdou peníze. Rozhodnou se vzít práci v baru pojmenovaném The Royal Hotel, který leží uprostřed pustiny. Bar se každodenně naplní místními neurvalými chlapy, se kterými děvčata okamžitě mají problémy. Pánové se nijak nesnaží maskovat, jak jsou nadržení a majitel baru Billy (Hugo Weaving) je sice krotí, když zajdou příliš daleko, ale je věčně ožralý a navíc to byl on, kdo na počátku dovolil, aby se v jeho podniku takhle chovali. Liv se snaží dorážení neotesanců ignorovat, přesto o ni má Hanna větší a větší strach, stejně jako o sebe samotnou. Brzy začne být patrné, že dívkám konstantní hrozba nakonec musí nevyhnutelně explodovat v rukou.

Julii Garner krom Asistentky můžete znát především z Ozarku. Jessica Henwick prorazila díky Hře o trůny a Iron Fistovi, vystupovala třeba také v Matrixu: Resurrections. Hugh Weawing je také známý z Matrixu či z Pána prstenů. Festivalové recenze jsou veskrze pozitivní a na podzim míří snímek do další distribuce. Snad se dočkáme i tady.

Podklady a foto: Neon

Galerie: 4

The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih | Fandíme filmu The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih | Fandíme filmu The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih | Fandíme filmu The Royal Hotel: Letní brigáda se mění v čekání na obří průšvih | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest