The Island: Joaquin Phoenix chce žít na opuštěném ostrově

The Island: Joaquin Phoenix chce žít na opuštěném ostrově | Fandíme filmu
The Weinstein Company
Touha po klidu se změní v tvrdý boj s vnějším světem. Zrada, nevěra a vražda otřesou tropickým rájem.

Příští rok začne natáčení snímku pracovně nazvaného The Island (Ostrov). Film údajně vychází ze skutečné události a už samotná zápletka nabízí slušný potenciál:

Děj je zasazený do 30. let minulého století, kdy se atraktivní americký pár rozhodne opustit civilizaci a na opuštěném ostrově si postavit soukromý ráj, kde bude žít v souladu s přírodou. Když kolem náhodou projede milionář na jachtě, dozvídá se o páru vnější svět a začnou o něm psát bulvární média. Následně se zčistajasna u pobřeží objeví samozvaná hraběnka se svými dvěma podivnými milenci, která hodlá ostrov uchvátit a postavit na něm luxusní hotel. Hurónská „hraběnka“ z Evropy ohrožuje ráj, který si pár na ostrově vytvořil obě dvě strany se proti sobě hodně rychle vymezí. Začíná psychologická válka, plná svádění a žárlivosti, která postupně sklouzává k nevěře, zradě a nakonec dokonce vraždě. Zároveň se proti vetřelcům na ostrově začíná obracet samotná příroda.

Ústřední pár ztvární oscarový Joaquin Phoenix (Joker, Mistr, Gladiátor, Walk the Line) a Rooney Mara (Sociální síť, Muži, kteří nenávidí ženy, Ulička přízraků), která byla na Oscara dvakrát nominovaná. Dvojice už si spolu zahrála ve filmech Máří Magdaléna a Ona. Režie se chopil Pawel Pawlikowski, taktéž oscarový tvůrce, který byl oceněný za svoji Idu a nominovaný za Studenou válku.

Titulní foto je ilustrační, Joaquin Phoenix ve filmu Mistr

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest