Pět nocí u Freddyho: Nový trailer plný strašidelných robo-méďů

Pět nocí u Freddyho: Nový trailer plný strašidelných robo-méďů | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 1 obrázek
Do českých kin míří horor, ve kterém duchové mrtvých dětí posedly robotické medvědy.

Celovečerní film Pět nocí u Freddyho (Five Nights at Freddy's) na první pohled působí jako hodně zvláštní nápad. Vychází z videohry, která sice slavila jistý úspěch, zároveň ale nejde o celosvětový mega hit, u něhož by už jen jméno značky přilákalo do kin zvědavce. A zápletka o strašidelných robotických loutkách také není tak světoborná, aby bylo nezbytné kvůli ní zakoupit licenci.

Korporátní logika ve smyslu „hlavně ať je to podle nějaké značky“ zkrátka opět zaúřadovala a výsledek podle toho zatím vypadá. První zveřejněný trailer byl dost nevýrazný a u toho nového tomu není jinak. Upoutávka opět prezentuje mládeži přístupné robotické medvídky, kteří mimo záběr kamery šmelcují svoje oběti na padrť. Třeba se jen nepovedla trailerová kampaň a film nakonec bude fajn, ale prozatím neukazuje vůbec nic, co by stálo za řeč. Do našich kin film dorazí 2. listopadu.

Hrdinou příběhu je Mike, který přijme práci nočního hlídače v pizzérii Freddy Fazbear's. Ta kdysi bývala úspěšným centrem rodinné zábavy, momentálně je však prakticky opuštěná. Tedy až na své strašidelné obyvatele. V ošuntělé restauraci sídlí čtyři animatroničtí maskoti (Freddy Fazbear, Bonnie, Chica a Foxy), kteří zabijí každého, kdo s nimi zůstane pod jednou střechou po půlnoci. Všechny loutky jsou posedlé dušemi dětí, které kdysi dávno stihl krutý osud. Teď by příšeráci rádi do svých spárů dostali Mikeovu sestřičku Abby. Mikea hraje Josh Hutcherson, Abby Piper Rubio. Snímek napsala a natočila Emma Tammi (The Wind, Do temnoty).

Podklady a foto: Universal Pictures

Galerie: 2

Pět nocí u Freddyho: Nový trailer plný strašidelných robo-méďů | Fandíme filmu Pět nocí u Freddyho: Nový trailer plný strašidelných robo-méďů | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest