Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje

Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu
Paramount
Zobrazit dalších 6 obrázků
Fotky a první podrobnosti o filmu z minulosti prokletého pohřebiště, které stvořil Stephen King.

Už nějakou dobu víme o tom, že vzniká další Řbitov zviřátek. Zpočátku nebylo zřejmé, jaký film se vlastně chystá, později se ukázalo, že jde o prequel. Teď jsou tu první fotky a nové podrobnosti. Film se bude jmenovat Pet Sematary: Bloodlines (Řbitov zviřátek: Pokrevní linie) a bude uvedený 6. října. Film vzniká primárně pro streamovací službu Paramount+ a teprve uvidíme, kdo jej převezme u nás.

Děj je zasazený do roku 1969 a protagonistou je mladý Jud Crandall, jehož známe ze Řbitova zviřátek jako stárnoucího sousede rodiny Creedů. Mladý Jud by rád jednou pro vždy opustil svoje rodné město. To se však změní ve chvíli, kdy se setkává s utajeným zlem, které je zakořeněné hluboko ve zvrácené minulosti městečka a jeho vlastní rodiny. Společně s přáteli z dětství se Jud proti prastarému zlu postaví a zkusí jej zastavit dřív, než zničí vše, co mu stojí v cestě.

Juda ztvárnil Jackson White (Tell Me Lies), dále hrají Forrest Goodluck (Revenant), Jack Mulhern (Mare z Easttownu), Henry Thomas (Pád domu Usherů), Natalie Alyn Lind (Goldbergovi), Isabella Star LaBlanc (Temný případ 4), Pam Grier (Jacie Brown) a David Duchovny (Akta X).

Snímek vychází ze Řbitova zviřátek Stephena Kinga, snad dokonce z vyškrtnuté kapitoly, kterou autor nikdy v knižní podobě nezveřejnil. Režíruje Lindsey Beer (scenáristka filmů Sierra Burgess je marná, Silver Sable, M.A.S.K. či Star Trek 4), pro niž je film režijní prvotinou. Scénář spolu s ní napsal Jeff Buhler. Produkuje Lorenzo di Bonaventura. Níže si prohlédněte zveřejněné fotky.

Podklady a foto: Paramount

Galerie: 7

Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu Pet Sematary: Bloodlines – Prequel Řbitova zviřátek se představuje | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest