Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade

Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu
Warner Bros. Interactive Entertainment
Zobrazit dalších 7 obrázků
Přidat se mají i další známé postavy z bohaté videoherní historie.

Natáčení bojového filmu Mortal Kombat 2 se blíží a jak říkávaly staré bojové hry: „choose your fighter“! Tedy – „vyber si svého bojovníka“. V tomhle případě je potřeba pro bojovníky vybrat také herce a proces už začal. Vrátí se některé postavy z jedničky a doplní je nováčci. Už před pár dny jsme se dozvěděli, že Karl Urban byl vybraný do role Johnnyho Cage.

Teď byla odhalená další castingová volba. Do role Jade si produkce vyhlédla Tati Gabrielle. Pokud se při vyjednávání o podmínkách smlouvy nic nepokazí, role bude její. Gabrielle můžete znát z Ty, Prvních 100, Sabrininých děsivých dobrodružství nebo filmu Uncharted.

Postava Jade se poprvé objevila v Mortal Kombat II z roku 1993, ačkoliv tehdy pouze jako nehratelná oponentka v tajném souboji. Teprve v Ultimate Mortal Kombat III z roku 1995 se objevila jako hratelná postava. Prapůvodně je to blízká přítelkyně Kitany (další populární bojovnice z her), která přeběhla ze strany zlého císaře Shao Kahna na stranu hrdinů. Jade je pověřená Kahnem, aby Kitanu dopadla, takže stojí před klasickým dilematem, zda uposlechnout rozkazy, nebo se postavit na stranu kamarádky.

Server That Hashtag Show tvrdí, že jak Shao Kahn, tak Kitana ve snímku mají vystupovat také, stejně jako Baraka, Quan Chi, král Jerrod a královna Sindel. Zatím účast těchto postav nepotvrzuje žádný jiný zdroj, nicméně castingové oddělení pro tyhle postavy údajně hledá představitele, tak by mohla být jejich účast ve snímku již brzy potvrzena. Jejich herní předlohy si můžete prohlédnout dole v galerii.

Značka Mortal Kombat začínala v roce 1992 jako klasická automatová bojovka, kterou od konkurence odlišovala fantasy příchuť a vysoká míra explicitního násilí. S postupem let se videoherní série dočkala ohromného množství pokračování i filmového zpracování z roku 1995, které nastartovalo kariéru Paula W.S. Andersona. Snímek z roku 2021 jako svůj debut natočil Simon McQuoid. Hlavním hrdinkou byl Cole, bývalý šampion MMA, jenže se musí neustále ohlížet přes rameno, protože po něm jde nadpřirozený bojovník Sub-Zero, jehož na něj z neznámého důvodu poslal čaroděj Shang Tsung ze světa Outworld. Cole později potká majora speciálních sil Jacksona „Jaxe“ Briggse, Sonyu Blade, Liu Kanga, Kung Laa a Kanoa. Ti všichni mají na těle znamení Draka a všichni společně trénují na turnaj, v němž budou bojovat o osud našeho světa...

Titulní foto: Jade v herní předloze

Zdroje: The Hollywood Reporter, That Hashtag Show

Galerie: 8

Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu Mortal Kombat 2 našel představitelku bojovnice Jade | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest