Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast

Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Trpělivost je ctnost, leč má své meze. AKTUALIZOVÁNO! Případným nováčkům by postradatelná uniforma rozhodně slušela.

Nicolas Cage by si měl vážně promluvit se svým manažerem a současně s tvůrci Expendables 3, neboť šaškárna kolem jeho angažmá už přesahuje všechny meze. Jasně, Cage potřebuje publicitu, v poslední době se mu moc nedaří, ovšem to neustálé potvrzování a následné dementování již fanoušky přestává bavit. Vlnu emocí tentokrát rozpoutal rozhovor pro server I Am Rogue, v němž herec uvedl, že se Slyova dobrodružství nezúčastní. Zatímco Sylvester Stallone a producent Avi Lerner tu a tam utrousí poznámku o tom, že si můžeme být Cagem jisti, sám vlasový kouzelník má asi krapet pochybnosti. Tudíž dost té komedie, chceme fakta!

Jen letem světem zmíním castingové novinky posledních dní. V jednání je údajně účast Kellana Lutze, čili člena "Twilight Teamu", a objevit by se měla Ronda Rousey, tedy hodně tvrdá slečna, která se vyžívá, stejně jako Gina Carano, v MMA (mixed-martial-arts).

Galerie: 4

Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast | Fandíme filmu Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast | Fandíme filmu Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast | Fandíme filmu Expendables 3: Cage zase mlží a popírá účast | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest