Psycho Killer: Thriller o vraždícím satanistovi od scenáristy Sedm

Psycho Killer: Thriller o vraždícím satanistovi od scenáristy Sedm | Fandíme filmu
New Line Cinema
Cesta k věčné slávě ve jménu Satana vede přes hory mrtvých.

Scenárista Andrew Kevin Walker má za sebou parádní resumé. Napsal Sedm, Ospalou díru, 8MM nebo The Killera, příští film Davida Finchera. Teď napsal další vyšetřovatelský thriller, Psycho Killer.

Hlavní hrdinkou snímku je policistka Jane Thorne, která je posedlá případem sériového vraha známého v médiích jako „satanistický sekáč“. Ten před časem zavraždil i jejího manžela, taktéž policistu. Snímek se připravuje už opravdu hodně dlouho, takže se v průběhu let nastřádaly různé další podrobnosti, které však berte s jistou rezervou, protože v aktuální verzi scénáře už by mohly být upravené. Nicméně: Zabiják by mohl vraždit v děsivé masce a to napříč celými Spojenými státy. Jeho finálním cílem má být spáchat masovou vraždu ve jménu Satana, aby si vysloužil v pekle triumfální přijetí.

Do hlavní role byla obsazena Georgina Campbell, již můžete znát z loňského hororu Barbar či ze seriálu Krypton. Vedle ní bude ve snímku vystupovat také Logan Miller (Úniková hra, Živí mrtví). Režíruje Gavin Polone, který dlouhodobě produkoval filmy jako Zombieland nebo právě 8MM. Režii si zkusil na několika málo známých seriálech. Snímek se připravuje minimálně od roku 2009 a zajímavostí je, že prapůvodně jej měl režírovat Fred Durst, frontman skupiny Limp Bizkit.

Titulní foto: Sedm

Zdroje: Deadline, Bloody Disgusting, The Hollywood Reporter, Collider I, II,

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest