Dungeons & Dragons: Čest zlodějů – Nové video představuje jednotlivá monstra

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů – Nové video představuje jednotlivá monstra | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Želatinová krychle, masožravá truhla nebo medvěd křížený se sovou jsou jen vrcholkem ledovce.

Březen bude v kinech nabitý. Začne to Creedem III, následují Vřískot 6, Shazam! Hněv bohů, 65, John Wick 4 a vše vrcholí spolu s Dungeons & Dragons: Ctí zlodějů. Fantasy dobrodružství se inspiruje populární stolní hrou na hrdiny, která už dlouhá desetiletí přenáší hráče do světů plných příšer a kouzel. Na přelomu letopočtu už tu jeden pokus o zfilmování byl, ale tenkrát to byla velká mizérie.

Aktuální snímek od Johna Francise Daleyho a Jonathana Goldsteina (Noční hra, scénář pro Šéfy na zabití či Spider-Mana: Homecoming) provází pozitivní šuškanda a povedené upoutávky. Ta nejnovější se zaměřila na představení jednotlivých monster, která ve snímku poznáme. Zkušení hráči Dungeons & Dragons koukají na staré známé, nicméně ani my ostatní se nemusíme bát, že by nám něco uniklo – na jednotlivých potvorách není příliš co nepochopit.

Oficiální synopse říká: Okouzlující zloděj a družina nesourodých dobrodruhů se pokusí ukořistit nedostižnou ztracenou relikvii, avšak když se připletou do cesty nesprávným lidem, všechno se nebezpečně pokazí. Režírují John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, v hlavních rolích vystupují Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Rege-Jean Page, Hugh Grant, Sophia Lillis, Daisy Head a Chloe Coleman. Datum české premiéry je stanovené na 6. dubna 2023.

Dungeons & Dragons je společenská hra na hrdiny, která se hraje už od roku 1974 a inspirovala řadu napodobitelů, včetně českého Dračího doupěte. Při hře zúčastnění zažívají dobrodružné výpravy ve fiktivních světech plných magie, mečů a nejrůznějších smyšlených ras a bájných tvorů. Pro D&D vznikla celá škála důkladně promyšlených světů (Dragonlance, Forgotten Realms, Planescape a další) se spletitou historií, ve kterých se odehrávají celé románové série nebo počítačové hry. Svou provázaností takové světy lze srovnávat s komiksovými univerzy nebo předalekou Galaxií Hvězdných válek.

Podklady a foto: Paramount Pictures

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest