Not Without Hope: Zachary Levi bojuje na otevřeném moři o přežití

Not Without Hope: Zachary Levi bojuje na otevřeném moři o přežití | Fandíme filmu
Warner Bros.
Thriller na motivy skutečné katastrofy natočí Joe Carnahan, režisér A-Teamu či Mezi vlky.

Herec Zachary Levi už v polovině března bude k vidění v komiksovce Shazam! Hněv bohů. Hned jak dokončí propagační turné, tak se vypraví do americké Louisiany, kde se v dubnu začne natáčet katastrofické drama Not Without Hope (zhruba „Naděje umírá poslední“).

Snímek na motivy skutečné události pojednává o skupině přátel – Nicku Schuylerovi, Willu Bleakleym, Marquisi Cooperovi a Coreym Smithovi. Ti společně vyrážejí na jednodenní výlet na ryby. Ideální místo skupina nachází 70 mil od pobřeží. V Mexickém zálivu je však zastihne silná bouře. Kotva se zasekne, převrhne loď a kamarádi jsou vymrštěni do ledové vody. Záchrannou misi pobřežní stráže po vodě i vzduchem znemožňuje počasí a tak skupina musí sama bojovat o přežití. Čeká na ni ultimátní zkouška odolnosti a týmového ducha.

Snímek vychází z knihy, v níž situaci vykreslil Nick Schuyler spolu s novinářem Jeré Longmanem. Scénář napsal a snímek zrežíruje Joe Carnahan, autor filmů jako Sejmi eso, A-Team nebo Mistrovská úroveň. Souboj o přežití vykreslil ve snímku Mezi vlky, tehdy šlo však o značně přehnanou, akční záležitost. Tady se dušuje, že události vykreslí s patřičným citem, aby vzdal počtů všem hrdinům i obětem z posádky lodi i záchranářského sboru.

Zachary Levi ztvární Schylera, představitelé ostatních rolí zatím nebyli odhaleni. Lze předpokládat, že nepůjde o vyloženě gigantickou produkci, takže když se začne natáčet letos v dubnu, tak se na snímek můžeme těšit už v příštím roce, možná dokonce závěrem toho letošního.

Foto je ilustrační, Levi ve filmu Shazam! Hněv bohů

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest