Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu

Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Také si můžete prohlédnout kostýmy jednotlivých filmových postav.

Podobně jako v případě Lokiho druhé řady, dočkali se fanoušci malého dárku od snímku Black Panther: Wakanda nechť žije. Nový trailer, dosud promítaný pouze v uzavřeném prostředí na akci D23, se dostal online. Upoutávka prezentuje Wakandu jako království pod palbou, ze všech stran. Ve chvíli, kdy je země nejzranitelnější po ztrátě svého krále a ochránce T‘Chally, alias Black Panthera. Mezinárodní společenství po království chce, aby vydalo světu svůj vzácný kov, vibránium. Ozbrojené síly se jej pokoušejí získat násilím. A podmořské království Talocan Wakandu viní z toho, že právě kvůli Wakandě byla dosud skrytá podmořská říše odhalena před světem.

Opět platí, že upoutávka pronikla online neoficiálně. Takže pokud by už bootlegová nahrávka nešla přehrát, hledejte na sociálních sítích, dříve či později na video narazíte. Dole v galerii si můžete prohlédnout fotky kostýmů jednotlivých postav, které byly na D23 vystaveny.

Ve snímku Black Panther: Wakanda nechť žije se královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dora Milaje (včetně Florence Kasumby), snaží přimět svět, aby se po smrti krále T’Chally zemi nepletl do jejích interních záležitostí. Obyvatelé Wakandy se srovnávají s novou situací a hrdinové spolu s Nakií (Lupita Nyong’o) a agentem Everettem Rossem (Martin Freeman) hledají pro Wakandu novou cestu kupředu. Režíroval Ryan Coogler, jenž také znovu napsal scénář spolu s Joem Robertem Colem. Stávající obsazení nově doplňují Domonique Thorne jako Riri Williams, Tenoch Huerta jako Namor, Mabel Cadena jako Namora a Michaela Coel. Datum premiéry je stanovené na 10. listopadu 2022.

Podklady a foto: Marvel

Galerie: 5

Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu Black Panther: Wakanda nechť žije: Nový trailer je dostupný na internetu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest