Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák

Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Mistr záhad M. Night Shyamalan představuje svou mrazivou novinku, kde Dave Bautista ohrožuje nevinnou rodinku.

S M. Night Shyamalanem je to jako na horské dráze. Kariéru začal raketově s filmy jako Šestý smysl. Následoval táhlý úpadek. Pak to vypadalo na renesanci, když publikum po letech opět okouzlil Rozpolceným. Ale záhy se ukázalo, že spíš než o návrat do top formy začíná nové období, které má světlá i stinná místa. Třeba poslední snímek Čas zaujal zajímavou zápletkou, dokázal vtáhnout, ale s uzavřením příběhu byla značná část diváků nespokojená. Teď je tu Knock at the Cabin („Klepání na chatu“), kde první trailer opět vypadá docela lákavě.

Snímek se odehrává v odlehlé chatě v lesích, kde malá holčička spolu s rodiči tráví dovolenou. V chatě se objeví čtyři ozbrojení cizinci, rodinu zajmou a požadují po ní, aby učinila naprosto nepředstavitelnou volbu, pokud chce odvrátit apokalypsu. Rodina má v tu chvíli jen omezený kontakt s vnějším světem, přesto se musí rozhodnout, čemu vlastně věří. Dřív, než bude vše ztraceno.

Ve zveřejněném traileru působí útok cizinců opravdu mrazivě a následující situace je také poutavá: Jsou to jen členové nějakého pošahaného kultu? Anebo to co říkají je naprostá pravda a celý svět je reálně v ohrožení? Snímek je adaptací románu The Cabin at the End of the World (Chata na konci světa) od Paula Tremblaye, ačkoliv Shyamalan původní látku pro film v klíčových aspektech poupravil.

V hlavních rolích hrají Dave Bautista, Rupert Grint, Nikki Amuka-Bird, Ben Aldridge, Jonathan Groff a Abby Quinn. Snímek bude v českých kinech uvedený 2. února 2023.

Podklady a foto: Universal Pictures

Galerie: 6

Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu Knock at the Cabin: Pošahaný kult nebo konec světa? Trailer láká na nový napínák | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest