Menu: Honosná večeře se promění v ritualistické běsnění

Menu: Honosná večeře se promění v ritualistické běsnění | Fandíme filmu
Searchlight Pictures
Zobrazit další 2 obrázky
Pusťte si nový trailer mrazivého thrilleru, kde se gurmánská večeře zvrhne v cosi bizarního.

Začátkem června jsme vám představili snímek Menu (The Menu), kde se raketově stoupající Anya Taylor-Joy nechtěně zaplétá do osidel nebezpečných a nevyzpytatelných kuchařů. Od té doby jsme se dočkali oznámení české premiéry, k níž dojde 17. listopadu, a nového traileru.

Nová ukázka hodně pracuje s otázkou, zda vše, co se na odříznutém ostrově děje, je jen hra, nebo jsou hosté ve skutečném maléru. Jak upoutávka postupně graduje, má člověk chuť se víc a víc přiklonit ke druhé variantě, ale nemohl by to celé být jen sofistikovaný podvod, à la Hra od Davida Finchera? To se asi dozvíme až v kině. Upoutávka krásně pracuje s postupným odhalováním varovných znamení, kterých si ústřední hrdinka všímá. Zároveň nám dál servíruje food porno, slastně nabubřelého Nicholase Houlta v roli gurmánského snoba a sektářsky působící kuchařský tým v čele s démonickým Ralphem Fiennesem. Snad bude film taková lahůdka, jak se navenek tváří. Dole v galerii najdete nové plakáty.

Pár odjíždí na ostrov nedaleko pevniny, kde se chce najíst v exkluzivní restauraci. Šéfkuchař připravil přepychové menu, které obsahuje několik šokujících překvapení. V hlavních rolích Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult, Ralph Fiennes, John Leguizamo, Janet McTeer a Hong Chau. Režíruje Mark Mylod. Datum české premiéry je stanoveno na 17. listopadu.

Podklady a foto: Searchlight Pictures

Galerie: 3

Menu: Honosná večeře se promění v ritualistické běsnění | Fandíme filmu Menu: Honosná večeře se promění v ritualistické běsnění | Fandíme filmu Menu: Honosná večeře se promění v ritualistické běsnění | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest