Rudá Sonja rozšiřuje obsazení

Rudá Sonja rozšiřuje obsazení | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit další 2 obrázky
Jsou tu také první zákulisní fotky.

Teď v srpnu začalo v Bulharsku natáčení nového zpracování Rudé Sonji. Stávající obsazení, které jsme si představili v předchozím článku, rozšiřuje dále Oliver Trevena. Ten si ve snímku zahraje Tr’aala, gladiátora (nebo bojovníka, kterého je nejsnazší přirovnat právě ke gladiátorům – zápasníkům v aréně), který se připojí k Sonje, aby s bojoval proti zlému císaři. Travena vystupuje primárně v nejrůznějších béčkových akčních filmech, bude k vidění například ve Wire Room, v jednom z posledních celovečeráků Bruce Willise.

Stále neznáme podrobnosti o zápletce, herci nicméně alespoň začali sdílet fotky ze zákulisí. Krom ateliérů se štáb podíval do exteriérů, do bulharských hor a lesů. Značná část obsazení se také kvůli natáčení musela naučit jezdit na koni. V galerii najdete pár fotek od režisérky a níže je k přehrání video, kde Wallis Day trénuje s mečem. Ve filmu hraje Sonjinu proradnou nevlastní sestru Annisiu.

Rudá Sonja je mistrná šermířka a bojovnice, která má rozsáhlé zkušenosti v boji s nadpřirozenem. Prapůvodní inspirací pro Rudou Sonju je vedlejší postava z povídky Roberta E. Howarda, autora Conana. Novou verzi postavy představilo nakladatelství Marvel v 70. letech minulého století právě v Conanových komiksech. Následně dostala vlastní sérii a v roce 2005 další, když Sonju převzalo nakladatelství Dynamite. Znát můžete film Rudá Sonja z roku 1985, kde si hrdinku po boku Arnolda Schwarzeneggera zahrála Brigitte Nielsen.

Titulní foto: Rudá Sonja z 80. let

Zdroje: M.J. Bassett, Deadline

Galerie: 3

Rudá Sonja rozšiřuje obsazení | Fandíme filmu Rudá Sonja rozšiřuje obsazení | Fandíme filmu Rudá Sonja rozšiřuje obsazení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest