Ironheart: Ještě jeden herecký přírůstek pro mladou následnici Iron Mana

Ironheart: Ještě jeden herecký přírůstek pro mladou následnici Iron Mana | Fandíme filmu
MIT
Marvel dál rozšiřuje obsazení pro svou chystanou novinku.

Už hezkých pár týdnů běží natáčení Ironheart, další minisérie ze světa Marvelu, určené pro Disney+. Poslední novinka pojednává po Riri Williams, geniální vysokoškolačce, která svépomocí dokáže vyrobit alternativu Iron Manovy zbroje. Riri se poprvé představí ve snímku Black Panther: Wakanda nechť žije, pak dostane samostatnou sérii.

Ačkoliv je natáčení nějakou dobu v proudu, postupně se dozvídáme o dalších hereckých posilách, jež jej průběžně doplňují. Nejnověji je to Zoe Terakes, mladý herec, jehož jsme mohli vidět například v mysteriózní sérii Devět neznámých. V tuhle chvíli není známo, jakou postavu hraje, ale vzhledem k věku nejde vyloučit, že půjde o spolužáka Riri.

Marvel minisérie Ironheart navazuje na Iron Manův odkaz. V komiksech je Riri Williams patnáctiletá geniální dívka, která přes svůj nízký věk má stipendium na prestižní inženýrské universitě MIT. Tam po kouscích ukradne dost materiálu na to, aby dokázala vlastnoručně vyrobit ironmanovské brnění. Když se za ní konečně pustí školní ochranka, tak uprchne a sama následně zabrání dvěma trestancům v útěku z vězení. Svůj oblek nadále vylepšuje a brzy se o ní dozví Tony Stark, který ji podporuje (to by ve filmech logicky muselo být pozměněno). Přijala kódové označení Ironheart. O sérii zatím bylo odhaleno, že ústřední úlohy se zhostí Dominique Thorne. Dále hrají Mammy Montana, Anthony Ramos, Alden Ehrenreich, Shea Couleé, Zoe Terakes a Lyric Ross. Scenáristkou série je Chinaka Hodge. Produkuje Ryan Coogler. Předpokládá se, že série bude uvedena v roce 2024.

Titulní foto je ilustrační

Zdroje: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest