Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu

Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu | Fandíme filmu
Universal Pictures / Adir Abergel
Zobrazit další 3 obrázky
Charlize Theron bude zlá. Vin Diesel mluví o začátku epického konce.

Před pár dny začalo natáčení Rychle a zběsile 10 a teď jsou tu úplně první fotky ze zákulisí. Překvapivě nejsou s hlavní hvězdou, Vinem Dieselem, ale se záporačkou Cipher již ztvárnila Charlize Theron.

Můžete vidět, že Cipher opět změnila look. V Rychle a zběsile 8 měla dredy, pak přišel krátký sestřih, teď tu máme elegantní polodlouhé lokny. Záporačku vidíme v luxusním prostředí obloženém dřevem, po boku jakýchsi ozbrojenců. Možná jsou to protivníci, které zlikvidovala, možná její nohsledi. Každopádně můžete vidět, že jsou opravdu poctivě ozbrojení a obrnění. Fotky najdete dole v galerii.

Diesel sice zatím neukázal žádné fotky, ale aspoň se podělil o první zákulisní video, v němž vystupuje společně s režisérem Justinem Linem. Ve videu nepadne vlastně vůbec nic zásadního. Vin říká, že to, co se zatím natočilo, je začátek epického konce a režisér Lin následně tvrdí, že minimálně podle jeho vnitřního pocitu tohle bude doposud nejlepší díl ságy.

Kdyby to tak bylo, zlobit se nebudeme, ale znáte tyhle propagační řeči před premiérou ;-)

V Rychle a zběsile 10 mají vystupovat Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludarcis, Sung Kang, Charlize Theron, Daniela Melchior, Brie Larson a Jason Momoa. Režíruje opět Justin Lin, který je podepsaný pod díly 3-6 a 9. Datum premiéry je momentálně ohlášené na 18. května 2023.

Foto: Universal / Adir Abergel

Zdroje: Adir Abergel, Vin Diesel

Galerie: 4

Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu | Fandíme filmu Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu | Fandíme filmu Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu | Fandíme filmu Rychle a zběsile 10: První fotky z natáčení jsou tu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest