Blue Beetle: Ze Susan Sarandon bude komiksová záporačka

Blue Beetle: Ze Susan Sarandon bude komiksová záporačka | Fandíme filmu
Showtime
Superhrdina s mimozemskou zbrojí dostane proti sobě fenomenální soupeřku.

Na konci března hollywoodské zpravodaje informovaly, že si produkce snímku Blue Beetle vybrala Sharon Stone jako představitelku záporačky. Nakonec se však nepodařilo domluvit podmínky spolupráce a filmaři si vybrali jinou představitelku ústřední antagonistky. Stane se jí Susan Sarandon. Tedy neméně známá herečka, proslulá díky rolím ve filmech jako Rocky Horror Picture Show, Čarodějky z Eastwicku, Thelma a Louise, Lék pro Lorenza, Malé ženy, Mrtvý muž přichází, Druhá nebo první, Speed Racer, Atlas mraků či v seriálu Ray Donovan. Záporačka se jmenuje Victoria Kord a podrobně jsme ji představili v předchozím článku.

Původ postavy sahá až do roku 1939, takže je stejně stará jako Batman, nicméně na rozdíl od netopýřího muže, Blue Beetle tehdy ještě nebyl součástí DC. Superhrdina zpočátku vystřídal několik komiksových vydavatelství a až později natrvalo zakotvil u DC. Pod přezdívkou vystupovaly celkem tři postavy – Dan Garret, Ted Kord a Jaime Reyes. Kromě komiksu se Blue Beetle také objevil třeba ve videohře Injustice 2, kde změřil síly s celou plejádou kolegů.

Celovečerní film se zaměří na Reyese, latinsko-amerického středoškoláka, jenž po cestě ze školy s dvojicí nejlepších přátel objeví na opuštěném pozemku polomrtvého skaraba. Brouka si hrdina ze zvědavosti odnese domů a v noci se mu přichytí na páteř, čímž Jaime získá mimozemské brnění, které mu propůjčí rychlost a sílu. Zároveň také může vytvořit zbraně, štíty nebo křídla.

Titulní foto: Susan Sarandon v seriálu Ray Donovan

Zdroj: The Wrap

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest