Moon Knight: Nová upoutávka se zaměřila na horor

Moon Knight: Nová upoutávka se zaměřila na horor | Fandíme filmu
Marvel Studios
Další teaser pak ukazuje Moon Knigtovu rozpolcenou osobnost.

Před pár dny jsme tu měli nový featurette, který nám blíže poodhaloval, jak vlastně série o protagonistovi s disociativní poruchou osobnosti bude konstruovaná. Teď jsou tu dvě nové upoutávky, které se zaměřují na Moon Knigtovi jednotlivé aspekty.

První, zhruba minutové video je konkrétní scéna přímo z minisérie. V té vidíme zmateného a vyděšeného Stevena Granta (Oscar Isaac), jak se krčí ve výtahové kabině, kam se za ním děsivě blíží egyptský měsíční bůh Khonshu. Scéna má silně hororový nádech a je to jedna z vůbec nejstrašidelnějších pasáží, jaké dosavadní marvelovky nabídly.

Druhé video je klasický třicetisekundový spot, jenž nabízí rychlý sestřih stylových střípků ze seriálu. Nejvýraznější je ve druhém videu Stevenův rozhovor s Marcem Spectorem – dalším já, které v těle sídlí.

Steven Grant je plachý zaměstnanec obchodu se suvenýry, kterého začnou stíhat výpadky paměti a vzpomínky na úplně cizí život. Steven zjišťuje, že trpí disociativní poruchou osobnosti a sdílí tělo s žoldákem Marcem Spectorem. Nepřátelé se ke Stevenovi/Marcovi rychle blíží a jim nezbývá než se vypořádat se svými složitými identitami a se smrtícím tajemstvím egyptských bohů. V hlavních rolích Oscar Isaac, Ethan Hawke, May Calamawy či Gaspard Ulliel. Scénář - Jeremy Slater, režie - Mohamed Diab, Justin Benson, Aaron Moorhead. Datum premiéry je stanoveno na 30. března 2022.

Podklady a foto: Marvel

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest