Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu

Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu
Marvel Comics
Zobrazit další 4 obrázky
Starý Spider-Manův známý je na scéně a zřejmě dostal místo na vrcholku zločinecké pyramidy.

Hereckých posil pro Lovce Kravena jsme v průběhu uplynulých týdnů poznali docela dost a teď je tu další. Tím nejnovějším přírůstkem je Christopher Abbott, jehož jste mohli vidět třeba v seriálech Girls nebo Hlava 22. Zatímco u posledně obsazeného Alessandra Nivoly jsme netušili, jakou (zápornou) úlohu vlastně získal, u Abotta máme jasno.

 

Server Deadline odhalil, že Abott hraje hlavního záporáka, tudíž Nivola zřejmě představuje nějakého jeho poskoka. V minulosti se také mluvilo o tom, že antagonistickou úlohu by ve snímku mohl mít Kravenův bratr Chamepelon, tak uvidíme, zda bude s padouchy skutečně spolčený (případně bude ústřednímu protagonistovi škodit samostatně).

Abbott každopádně ve snímku představuje The Foreignera (Cizince), což je v komiksech ustálená postava. Cizinec nemá nadlidské síly, ale je to špičkově vycvičený zabiják, který ovládá na vysoké úrovni nejrůznější bojová umění. V komiksech si vzal Silver Sable, což je další marvelovská postava s níž mělo studio Sony v minulosti také plány. Právě kvůli záchraně zraněné Silver Sable v komiksu The Foreigner vyhledal pomoc Chameleona, případně se oba setkávali v létajícím kasinu pro padouchy, tak uvidíme, zda se z nějakého takového příběhu bude film inspirovat, nebo půjde zcela vlastní cestou.

Kraven alias Sergej Kravinoff je potomek ruských emigrantů a prvně se představil v komiksu Amazing Spider-Man v roce 1964 (tvůrci Stan Lee a Jack Kirby). Jak naznačuje jeho přezdívka, jde o elitního a nesmírně odhodlaného lovce, jehož superschopností je stopování. Navíc pije speciální tajemné sérum, jež mu dodává sílu a zpomaluje jeho stárnutí. Znám je především díky výše zmíněnému komiksu Poslední lov. V životě chytil snad všechny velké šelmy - bez použití palných zbraní, často holýma rukama, jen za pomoci onoho stimulujícího nápoje. Aby všem dokázal, že právě on je největším lovcem všech dob, hodlá polapit to nejnebezpečnější zvíře - samotného Spider-Mana. Hlavní roli ve filmovém zpracování ztvární Aaron Taylor-Johnson, dále hrají Russell Crowe a Fred Hechinger, režíruje J.C. Chandor, scénář napsali Art Marcum a Matt Holloway. Datum premiéry je stanovené na 12. 1. 2023.

Titulní foto: Marvel

Zdroj: Deadline

Galerie: 5

Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu Lovec Kraven přibral na palubu další marvelovskou postavu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest